2013 3rd Manny Flick / Horvat Series
Heat Sheet for Sunday, Apr 7
# Race Race Name Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1a 08:30 AM Boys Gig/Novice 1x
Flight 1
Conestoga
(J. Hinderer)
Shipley
(D. Grubman)
Wissahickon
(E. Baim)
Malvern Preparatory School
(N. Mensack)
1b 08:36 AM Boys Gig/Novice 1x
Flight 2
Upper Dublin
(B. Scherpbier)
Strath Haven
(J. Harnsberger)
Boys' Latin of Philadelphia
(M. Dogan)
2a 08:42 AM Boys Freshman/Novice 2x
Flight 1
Abington
(H. Mackenzie)
Upper Dublin
(L. MASSEY)
Penn Charter
(M. Cusumano)
Westfield
(T. Orr)
Roman Catholic B
(M. Redding)
2b 08:48 AM Boys Freshman/Novice 2x
Flight 2
Roman Catholic A
(L. Mason)
The Haverford School
(M. Wolfgang)
Conestoga
(T. Kao)
Leonia Crew
(N. Ismail)
3a 08:54 AM Boys Novice 4+
Flight 1
Oakcrest
(T. Baldi)
Bonner/Prendergast
(D. Dwyer)
Harriton A
(S. Van Wieren)
Harriton B
(J. Saul)
3b 09:00 AM Boys Novice 4+
Flight 2
Belleville
(K. Aponte)
Montclair
(N. Ali)
St. Anthony's
(C. Gaines)
The Haverford School
(J. Egan)
3c 09:06 AM Boys Novice 4+
Flight 3
Mainland
(P. Higbee)
North Arlington Crew
(V. Ribeiro)
DeMatha
(J. Sharps)
MoorestownHighSchool/Rowing
(A. Gutierrez)
Philadelphia City Rowing
(A. Smith)
4a 09:12 AM Boys Freshman 4+
Flight
Radnor
(S. Moya)
Concord HS
(T. Gaynor)
5a 09:18 AM Boys Novice 8+
Flight 1
St. Augustine B
(P. Leonetti)
La Salle A
(J. Naylor)
St. Joseph Prep
(L. DUGAN)
The Haverford School
(A. Leith)
St. Augustine A
(J. Ammirato)
Belleville
(J. Navarrete)
5b 09:24 AM Boys Novice 8+
Flight 2
Christian Brothers
(R. Stefanik)
Don Bosco B
(L. Longobardo)
La Salle B
(J. Holyoke)
Mainland
(T. Clerico)
St. Anthony's
(V. LaMonte)
Shipley
(D. Brennan)
5c 09:30 AM Boys Novice 8+
Flight 3
Chaminade
(J. Sullivan)
Charter
(S. Burcat)
MoorestownHighSchool/Rowing
(D. O'Sullivan)
St. Paul's Schools
(C. Fedor)
Episcopal Academy
(M. Davis)
Don Bosco A
(C. Mudrick)
6a 09:36 AM Boys Freshman 4x
Flight 1
St. Joseph Prep
(C. WREN)
Roman Catholic
(A. Panchella)
Malvern Preparatory School
(M. Droogan)
Montclair
(B. Lewis)
6b 09:42 AM Boys Freshman 4x
Flight 2
Germantown Academy
(J. Taggart)
Don Bosco
(P. Stone)
Westfield
(I. Amador)
Leonia Crew
(R. Castro)
Conestoga
(T. MCGOVERN)
7a 09:48 AM Boys Novice 4x
Flight
Boys' Latin of Philadelphia
(K. Bolden)
Conestoga
(A. Backstrom)
Malvern Preparatory School
(A. Del Vescovo)
Roman Catholic
(J. Leyland)
The Haverford School
(E. Baime)
8a 09:54 AM Boys Freshman 8+
Flight 1
St. Joseph Prep
(A. VIDAL)
Radnor
(B. Duncan)
St. Augustine A
(C. Narciso)
Father Judge
(F. Marricone)
La Salle
(V. Armetta)
8b 10:00 AM Boys Freshman 8+
Flight 2
Christian Brothers
(T. Morris)
Archbishop Carroll High School
(R. Guyer)
Haddonfield
(M. Levin)
St. Augustine B
(J. Rossetti)
Fairfield Prep B
(O. Richards)
Mainland
(J. Leavy)
8c 10:06 AM Boys Freshman 8+
Flight 3
Cedar Creek High School
(I. Martinelli)
Montclair
(C. Fabian)
Lower Merion
(S. Coursen)
DeMatha
(R. Allen)
Fairfield Prep A
(P. Christakos)
Chaminade
(R. Shelley)
9a 10:11 AM Boys JV 1x
Flight
Leonia Crew
(S. Riordan)
Roman Catholic A
(P. Scharf)
Roman Catholic B
(I. Morrissey)
Springside Chestnut Hill
(T. Andrews)
Upper Dublin
(W. Dowdell)
Strath Haven
(A. Lombard)
10a 10:16 AM Boys JV 2x
Flight 1
Conestoga
(R. Stone)
Roman Catholic B
(S. Devlin)
Friends Select A
(E. Orts)
Roman Catholic A
(B. Farrell)
Shipley
(S. Brandt)
Montclair
(A. Ullah)
10b 10:21 AM Boys JV 2x
Flight 2
Teaneck HS
(Z. Mead)
Boys' Latin of Philadelphia
(S. Jones)
Germantown Academy
(H. Pruitt)
St. Joseph Prep
(B. MASON)
Roman Catholic C
(C. Roscioli)
Friends Select B
(D. BURDEN)
11a 10:26 AM Boys JV 4+
Flight 1
La Salle
(P. Collins)
Father Judge
(R. Hartman)
The Haverford School A
(J. Pechet)
Owen J Roberts
(D. Bendyk)
Harriton A
(M. Yaron)
11b 10:31 AM Boys JV 4+
Flight 2
Lower Merion A
(W. Chen)
Harriton B
(K. Hendricks)
MoorestownHighSchool/Rowing
(C. Linn)
Belleville
(J. Padilla)
The Haverford School B
(C. Boerner)
11c 10:36 AM Boys JV 4+
Flight 3
Christian Brothers
(C. Mayro)
Atlantic City
(R. Elberson)
Haddonfield
(C. Howe-Smith)
Don Bosco A
(V. Ulizko)
Peddie B
(V. Fu)
11d 10:41 AM Boys JV 4+
Flight 4
Oakcrest
(M. Dragotto)
Don Bosco B
(T. Biby)
Collingswood
(S. Maher)
Peddie A
(E. Rosen)
St. Peters Prep
(C. Kuczynski)
11e 10:46 AM Boys JV 4+
Flight 5
St. Paul's Schools
(A. Rutherford)
Lower Merion B
(B. Rockefeller)
Springside Chestnut Hill
(A. Dragani)
St. Joseph Prep
(T. Sudeck)
Montclair
(G. Rosenthal)
12a 10:51 AM Boys JV 4x
Flight 1
Owen J Roberts
(J. Wierzbicki)
The Haverford School
(C. Adams)
Roman Catholic
(W. Cuadrado)
St. Joseph Prep
(M. Shirey)
Haddon Twp A
(T. Kao)
12b 10:56 AM Boys JV 4x
Flight 2
Shipley
(W. Verdeur)
Don Bosco
(J. Mosca)
Montclair
(E. St. John)
Germantown Academy
(E. Schoenberg)
12c 11:01 AM Boys JV 4x
Flight 3
Haddon Twp B
(J. Weber)
Westfield
(B. Howell)
Boys' Latin of Philadelphia
(W. King)
Teaneck HS
(D. Patino)
Penn Charter
(P. Ciarocchi)
13a 11:06 AM Boys JV 8+
Flight 1
St. Joseph Prep B
(S. Gennaro)
Radnor
(J. Palmer)
Mainland
(J. Troiano)
Haddonfield
(P. Hurd)
La Salle
(M. Meeks)
13b 11:11 AM Boys JV 8+
Flight 2
Archbishop Carroll High School
(Z. Ziernicki)
Eustace
(A. Zimmermann)
St. Joseph Prep A
(D. Lamb)
Absegami
(D. MARSHALL)
St. Augustine A
(E. Jones)
Christian Brothers A
(J. Terek)
13c 11:16 AM Boys JV 8+
Flight 3
St. Augustine B
(M. Palladino)
Montclair
(J. Michalitsianos)
Lower Merion
(G. Lane)
Belleville
(O. Torres)
Chaminade A
(L. FitzGerald)
13d 11:21 AM Boys JV 8+
Flight 4
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(B. Flood)
Atlantic City
(K. Ruiz)
Fairfield Prep B
(J. Taubl)
MoorestownHighSchool/Rowing
(E. LaLumia)
Cedar Creek High School
(M. DeLuca)
13e 11:26 AM Boys JV 8+
Flight 5
St. Anthony's
(s. DiDonna)
Chaminade B
(J. Timmins)
Fairfield Prep A
(S. Ghavidel)
Walt Whitman
(J. Andonov)
Christian Brothers B
(J. Brenner)
14a 11:31 AM Boys Ltwt 2x
Flight 1
St. Joseph Prep
(F. Lengetti)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(E. Prettyman)
Roman Catholic
(N. Olimpo)
Montclair
(T. Cahill)
14b 11:36 AM Boys Ltwt 2x
Flight 2
Germantown Friends
(G. Goldstein)
Malvern Preparatory School
(E. Kaufman)
The Haverford School
(E. Glavin)
Penn Charter
(E. Reidlmeier)
Shipley
(C. Shamlian)
15a 11:41 AM Boys Ltwt 4x
Flight
Conestoga
(N. Carlson)
St. Joseph Prep
(M. Connolly)
Malvern Preparatory School
(J. McManus)
Roman Catholic
(K. McErlean)
Springside Chestnut Hill
(J. Klauder)
16a 11:46 AM Boys Ltwt 4+
Flight 1
Father Judge
(P. Blumenstein)
MoorestownHighSchool/Rowing
(K. Harris)
The Haverford School
(C. Bickhart)
Belleville
(J. Victorio)
Lower Merion
(A. Kane)
16b 11:51 AM Boys Ltwt 4+
Flight 2
Don Bosco
(C. Malley)
Upper Merion HS
(B. Painter)
La Salle
(J. Hamilton)
Christian Brothers
(J. Santos)
Philadelphia City Rowing
(J. Garcia)
16c 11:56 AM Boys Ltwt 4+
Flight 3
Cedar Creek High School
(P. Lowe)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(J. Bragg)
St. Paul's Schools
(R. Bond)
DeMatha
(T. Steinbauer)
17a 12:01 PM Boys Ltwt 8+
Flight 1
St. Augustine
(V. DiPentino)
St. Joseph Prep
(G. Wells)
La Salle
(J. Pinnola-Vizza)
Chaminade A
(J. Manzi)
17b 12:06 PM Boys Ltwt 8+
Flight 2
Chaminade B
(D. Berdel)
Radnor
(D. Hughes)
Oakcrest
(A. Villanueva)
Mainland
(J. Nazha)
18a 12:11 PM Boys 2nd 8+
Flight
Walt Whitman
(T. Weiss)
St. Augustine
(J. Boney)
La Salle
(T. Bontempi)
Absegami
(M. Graham)
St. Anthony's
(A. Samanaiego)
Chaminade
(B. Imbornoni)
19a 12:16 PM Boys Varsity 1x
Flight 1
Roman Catholic
(A. Le)
Upper Darby
(J. Mulholland)
Haverford High School
(L. Spencer)
Germantown Friends
(A. Bair)
Friends Select A
(P. Bell)
19b 12:21 PM Boys Varsity 1x
Flight 2
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S. B
(A. Criscitiello)
Germantown Academy
(E. Blood)
Friends Select B
(C. Russell)
Malvern Preparatory School
(R. Jeong)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S. A
(J. Sluis)
19c 12:26 PM Boys Varsity 1x
Flight 3
Haddon Twp
(E. Taylor)
Shipley
(M. Reisser)
Teaneck HS
(P. Bonsu)
Science Leadership
(T. Bartholomew)
20a 12:31 PM Boys Varsity 2x
Flight 1
Strath Haven
(A. Maillet)
Conestoga
(A. Lanahan)
Upper Merion HS
(T. Painter)
Roman Catholic
(J. O'Brien)
Penn Charter
(K. Kelly)
20b 12:36 PM Boys Varsity 2x
Flight 2
Springside Chestnut Hill
(M. Miller)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(J. Criscitiello)
Bonner/Prendergast A
(D. McCreavy)
Christian Brothers
(M. Steinbrick)
Lower Merion
(A. Hatza)
20c 12:41 PM Boys Varsity 2x
Flight 3
Radnor
(J. Puckette)
Bonner/Prendergast B
(B. Gibbons)
St. Joseph Prep
(R. Wegryn)
The Haverford School
(C. Meehan)
Don Bosco
(A. McAvey)
22a 12:46 PM Boys Varsity 4+
Flight 1
Belleville
(A. Nazario)
Philadelphia City Rowing
(U. Myers-Doyle)
Father Judge
(T. Boyle)
Mainland
(Z. Dothe)
Concord HS
(J. Fullerton)
Peddie
(P. Harary)
22b 12:51 PM Boys Varsity 4+
Flight 2
Cedar Creek High School
(C. Erlandson)
Bonner/Prendergast
(P. Martin)
Episcopal Academy
(J. Pusey)
Upper Merion HS
(C. Resendiz)
DeMatha A
(M. North)
22c 12:56 PM Boys Varsity 4+
Flight 3
Chaminade
(N. Trudden)
Collingswood
(H. Wilson)
Christian Brothers
(Z. Maguire)
Roman Catholic
(M. Litchfield)
22d 01:01 PM Boys Varsity 4+
Flight 4
DeMatha B
(J. Rafterry-Lee)
Fairfield Prep
(M. Villano)
St. Paul's Schools
(T. Plass)
Montclair
(J. Murphy)
St. Peters Prep
(J. Glatman)
23a 01:06 PM Boys Varsity 4x
Flight 1
St. Joseph Prep
(D. McHale)
Conestoga
(S. Pepin)
Roman Catholic
(K. Leyland)
Malvern Preparatory School
(J. Sincavage)
The Haverford School
(W. Egan)
23b 01:11 PM Boys Varsity 4x
Flight 2
Penn Charter
(E. Point)
Westfield
(M. Paone)
Germantown Academy
(Z. Ross)
Springside Chestnut Hill
(J. MacEachern)
Leonia Crew
(M. Ismail)
Haddon Twp
(A. Blue)
24a 01:16 PM Boys Varsity 8+
Flight 1
Chaminade
(B. Kelleher)
Absegami
(Z. Ali)
St. Joseph Prep
(G. Giangiordano)
La Salle
(M. Fox)
St. Augustine
(J. Ruskey)
DeMatha
(A. Thomas)
24b 01:21 PM Boys Varsity 8+
Flight 2
Archbishop Carroll High School
(P. McGuinn)
Atlantic City
(W. McCue)
Episcopal Academy
(G. Furey)
Eustace
(P. Kramarski)
St. Anthony's
(V. LaMonte)
Walt Whitman
(A. Bell)
  01:26 PM Lunch Break            
25a 01:36 PM Girls Gig/Novice 1x
Flight
Haddon Twp
(R. Glaven)
Springside Chestnut Hill
(M. Bender)
Penn Charter
(J. Gleason)
26a 01:42 PM Girls Freshman/Novice 2x
Flight
Upper Dublin
(K. Waltman)
Shipley
(K. Moore)
Springside Chestnut Hill A
(L. Burckhardt)
Agnes Irwin
(K. Helber)
Conestoga
(C. Maslowsky)
Springside Chestnut Hill B
(J. Yorko)
27a 01:48 PM Girls Novice 4+
Flight 1
Germantown Academy
(S. Felgoise)
Collingswood
(N. Wilson)
Eustace
(K. Skrajewski)
Vineland
(B. Malench)
Bonner/Prendergast
(E. Sheetz)
27b 01:54 PM Girls Novice 4+
Flight 2
Harriton
(L. Furcht)
North Arlington Crew
(N. LaBarbera)
Springside Chestnut Hill
(L. McCormack)
Cedar Creek High School
(S. Jefferson)
27c 02:00 PM Girls Novice 4+
Flight 3
Absegami
(B. Peabody)
Upper Merion HS
(R. Willauer)
Shipley
(A. Henry)
St. Anthony's
(G. Pelkonen)
28a 02:06 PM Girls Freshman 4+
Flight
Mount Saint Joseph
(J. Bushold)
MoorestownHighSchool/Rowing
(A. Caffrey)
Lower Merion
(E. Steinman)
29a 02:12 PM Girls Novice 8+
Flight 1
Philadelphia City Rowing B
(M. Cosgrove)
Merion Mercy
(J. Leodori)
Mount Saint Joseph A
(D. Mischler)
Philadelphia City Rowing A
(M. Gibson)
Archbishop Carroll High School
(F. Rymal)
29b 02:18 PM Girls Novice 8+
Flight 2
Germantown Academy
(S. Caplan)
Charter A
(K. Edmiston)
Owen J Roberts
(R. Smith)
Belleville
(V. Felipe)
Mount Saint Joseph B
(T. Czerpak)
29c 02:24 PM Girls Novice 8+
Flight 3
Charter B
(G. Choi)
Agnes Irwin
(A. Peters)
Mainland
(H. Kimble)
Atlantic City
(M. Kinghorn)
Oakcrest
(V. Simon)
30a 02:30 PM Girls Novice 4x
Flight
Friends Select
(H. Achiepo)
Sacred Heart Country Day
(C. Garvey)
Strath Haven
(l. hinkle)
Agnes Irwin
(A. Jagasia)
Leonia Crew
(G. Capote)
Germantown Friends
(R. Genyk)
31a 02:36 PM Girls Freshman 4x
Flight 1
Montclair
(N. Burton)
Springside Chestnut Hill
(A. Schwartz)
Academy of Notre Dame
(J. Tomkiewicz)
Holy Spirit
(K. Owen)
31b 02:42 PM Girls Freshman 4x
Flight 2
Conestoga
(E. Hompe)
Strath Haven
(J. Forbes)
Baldwin
(S. Dewey)
32a 02:48 PM Girls Freshman 8+
Flight 1
Upper Merion HS
(S. Rose)
Absegami
(e. whitehurst)
Merion Mercy
(K. Derewicz)
Mount Saint Joseph
(D. Simms)
Radnor A
(Y. Gu)
Atlantic City
(G. Mcguckin)
32b 02:54 PM Girls Freshman 8+
Flight 2
Lower Merion
(A. Frusone)
Radnor B
(C. Chen)
Holy Spirit
(K. Magee)
Montclair
(C. Day)
St. Anthony's
(M. Folan)
Episcopal Academy
(C. Kaufhold)
33a 03:00 PM Girls JV 1x
Flight
Hatboro Horsham High School
(T. Gilad)
Upper Dublin
(J. Mandel)
Sacred Heart Country Day
(M. Di Stefano)
Leonia Crew
(E. McCartney-Leap)
34a 03:05 PM Girls JV 2x
Flight 1
Leonia Crew A
(T. Cubillos)
Agnes Irwin A
(L. Turner)
Conestoga
(M. Beirne)
Sacred Heart Country Day
(E. Barton)
Agnes Irwin B
(M. Gleeson)
Penn Charter A
(S. Eldridge)
34b 03:10 PM Girls JV 2x
Flight 2
Teaneck HS
(M. Lefkowitz)
Strath Haven
(R. O'Dea)
Agnes Irwin C
(S. Pujadas)
Academy of Notre Dame
(T. Mordy)
Leonia Crew B
(F. Liu)
Penn Charter B
(c. mccall)
35a 03:15 PM Girls JV 4+
Flight 1
Vineland
(L. Byelone)
Bonner/Prendergast
(M. Giovagnoli)
Harriton A
(S. Jenssen)
Agnes Irwin
(A. Miles)
Mount Saint Joseph A
(N. KEANE)
Peddie
(A. Papanicolaou)
35b 03:20 PM Girls JV 4+
Flight 2
Harriton B
(S. Amadio)
Absegami
(R. Polisano)
Philadelphia City Rowing
(D. Nemati)
Episcopal Academy
(L. Wallick)
Upper Merion HS
(J. Resendiz)
Mount Saint Joseph B
(H. Leonard)
35c 03:25 PM Girls JV 4+
Flight 3
Holy Spirit
(S. Kelly)
Belleville
(K. Luna)
Germantown Academy
(L. Naber)
Haddonfield
(K. Wilkinson)
Montclair A
(J. Silver)
35d 03:30 PM Girls JV 4+
Flight 4
Shipley
(L. Semerjian)
Cedar Creek High School
(P. McColgan)
Montclair B
(D. Van Winden)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(A. Horak)
36a 03:35 PM Girls JV 4x
Flight 1
Teaneck HS
(S. Gutierrez)
Academy of Notre Dame
(R. Congialdi)
Conestoga
(S. Thomas)
Haddon Twp
(O. Basso)
Agnes Irwin
(B. Pansini)
36b 03:40 PM Girls JV 4x
Flight 2
Westfield B
(E. Simpson)
Friends Select
(A. Braun)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(A. Criscitiello)
Holy Spirit
(J. Riordan)
36c 03:45 PM Girls JV 4x
Flight 3
Westfield A
(M. Snyder)
Shipley
(E. Armstrong)
Baldwin
(A. Lemmon)
Springside Chestnut Hill
(H. Hambrose)
37a 03:50 PM Girls JV 8+
Flight 1
Atlantic City
(E. Cunningham)
Germantown Academy
(K. Nunes)
Mount Saint Joseph
(J. Ziemniak)
Owen J Roberts
(R. Bennett)
MoorestownHighSchool/Rowing
(S. Gluck)
Holy Spirit
(D. Larotonda)
37b 03:55 PM Girls JV 8+
Flight 2
Oakcrest
(J. Lindsay)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(J. Hefferon)
Merion Mercy
(E. Messina)
Radnor
(C. Foley)
Mainland
(J. Byrnes)
Haddonfield
(E. Butler Basner)
38a 04:00 PM Girls Ltwt 2x
Flight 1
Academy of Notre Dame A
(E. Biancaniello)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(S. Noel)
Conestoga
(S. Bodek)
Westfield
(J. Abbattista)
Springside Chestnut Hill
(A. Canning)
38b 04:05 PM Girls Ltwt 2x
Flight 2
Baldwin
(E. Grubman)
Penn Charter
(L. Gendler)
Academy of Notre Dame B
(L. Costa)
Haddon Twp
(K. Watson)
39a 04:10 PM Girls Ltwt 4+
Flight 1
Vineland
(E. Harrold)
Baldwin
(E. O'Brien)
Mount Saint Joseph
(S. Cocozza)
Agnes Irwin
(V. Joughin)
Belleville
(J. Clark)
39b 04:15 PM Girls Ltwt 4+
Flight 2
Oakcrest
(C. Capone)
Upper Merion HS
(S. CASTANEDA)
Harriton
(D. Abul-enin)
Lower Merion
(E. Rand)
Montclair
(A. Schneider)
40a 04:20 PM Girls Ltwt 4x
Flight
Holy Spirit
(K. Maguire)
Strath Haven
(S. Belanger)
Conestoga
(J. Alcorn)
Sacred Heart Country Day
(C. Hess)
Baldwin
(R. Dichter)
Agnes Irwin
(B. Mullin)
41a 04:25 PM Girls Ltwt 8+
Flight
Holy Spirit
(C. McCully)
Mount Saint Joseph
(E. McHugh)
Montclair
(A. Van Inwegen)
42a 04:30 PM Girls 2nd 8+
Flight
Atlantic City
(H. Huff)
Absegami
(S. Irvin)
Holy Spirit
(K. Libbey)
Archbishop Carroll High School
(C. Jones)
43a 04:35 PM Girls Varsity 1x
Flight
Bergen Tech
(E. Brooks)
North Penn
(L. Ackerman)
Friends Select
(A. Aaron)
Conestoga Christian
(M. Graff)
Rutherford
(G. Seehaus (16))
Haddon Twp
(N. DiTommaso)
44a 04:40 PM Girls Varsity 2x
Flight 1
Harriton
(L. Castelbaum)
Penn Charter
(H. Zisselman)
Germantown Academy
(A. Takei)
Conestoga
(B. Kaufmann)
Philadelphia City Rowing
(I. Johnson)
44b 04:45 PM Girls Varsity 2x
Flight 2
Holy Spirit
(R. Bross)
Haddon Twp
(E. Donovan)
Academy of Notre Dame
(S. Lynch)
Springside Chestnut Hill
(D. McAllister)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(C. Chiaramonte)
46a 04:50 PM Girls Varsity 4+
Flight 1
Bonner/Prendergast
(L. Millio)
Concord HS
(G. Casares)
Lower Merion A
(N. Batzer)
Harriton
(E. Butler)
Episcopal Academy
(A. Kielty)
Peddie
(L. Moran)
46b 04:55 PM Girls Varsity 4+
Flight 2
Cedar Creek High School
(N. Martin)
Lower Merion B
(M. McComb)
Agnes Irwin
(M. yoh)
Belleville
(G. Morillo)
Mainland A
(K. Stafford)
Radnor
(j. dersimonian)
46c 05:00 PM Girls Varsity 4+
Flight 3
Mainland B
(Y. Olson)
St. Anthony's
(J. Bange)
Oakcrest
(S. Woltmann)
Eustace
(L. DONOHUE)
Vineland
(C. Cohen)
47a 05:05 PM Girls Varsity 4x
Flight 1
Episcopal Academy
(K. McGowan)
Conestoga
(A. Graf)
Academy of Notre Dame A
(K. Mannion)
Springside Chestnut Hill
(A. Bedrosian)
47b 05:10 PM Girls Varsity 4x
Flight 2
Owen J Roberts
(A. Seigel)
Penn Charter
(K. O'Malley)
Academy of Notre Dame B
(M. Spurlock)
RidgewoodCrew-RidgewoodH.S.
(A. Reilly)
47c 05:15 PM Girls Varsity 4x
Flight 3
Montclair
(T. Meyer)
Westfield
(S. Choi)
Agnes Irwin
(C. Ryan)
Haddon Twp
(E. Donovan)
48a 05:20 PM Girls Varsity 8+
Flight 1
Haddonfield
(K. McConville)
MoorestownHighSchool/Rowing
(A. Slominski)
Mount Saint Joseph A
(M. Lawn)
Absegami
(S. Greenwood)
Radnor
(N. Luker)
48b 05:25 PM Girls Varsity 8+
Flight 2
Walt Whitman A
(C. Crawford)
Archbishop Carroll High School
(M. Daly)
Mount Saint Joseph B
(M. Wescott)
Atlantic City
(P. Siganos)
48c 05:30 PM Girls Varsity 8+
Flight 3
Walt Whitman B
(E. Tatem)
Eustace
(D. Griffin)
St. Anthony's
(A. Schnabel)
Holy Spirit
(L. Slattery)
Page 1 of   1 Printed: 2013-Apr-06 05:27 AM
Created using Regatta Workbench