2014 3rd Manny Flick / Horvat Series
Heat Sheet for Sunday, Mar 30
# Race Race Name Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1a 08:30 AM Girls Gig/Novice 1x
Flight
Academy of Notre Dame
(C. Phelan)
Germantown Academy
(S. Evans)
2a 08:36 AM Girls Freshman/Novice 2x
Flight
Penn Charter
(H. Webb)
Strath Haven
(D. Mervine)
Agnes Irwin
(G. D'Arcangelo)
Haddon Twp
(O. Herbstrit)
Conestoga
(G. Dowson)
Baldwin
(C. Kiser)
3a 08:42 AM Girls Novice 4+
Flight
Philadelphia City Rowing
(N. Driver)
Harriton
(N. Soll)
North Arlington Crew
(M. Goffredo)
Upper Merion HS
(L. O'Malley)
5a 08:48 AM Girls Novice 8+
Flight 1
Egg Harbor
(K. Gallagher)
Mount Saint Joseph
(F. Diliberto)
Haddonfield
(S. Murphy)
Moorestown HS/Rowing
(J. Bowman)
Owen J Roberts
(H. Delong)
5b 08:54 AM Girls Novice 8+
Flight 2
Agnes Irwin
(C. Erixxon)
Radnor
(A. Duffy)
Bonner/Prendergast
(D. Covert)
Holy Spirit
(A. Potiris)
Cedar Creek High School
(C. Doyle)
5c 09:00 AM Girls Novice 8+
Flight 3
Vineland
(M. Fanelli)
Penn Charter
(P. Gonzalez)
Philadelphia City Rowing
(C. Nemati)
Atlantic City
(R. Rodriguez)
Absegami
(T. Moeller)
Mainland
(S. Nolte)
6a 09:06 AM Girls Novice 4x
Flight 1
Springside Chestnut Hill B
(R. Dhillon-Richardson)
Academy of Notre Dame A
(S. Ruggieri)
Westfield
(V. Cappo)
6b 09:12 AM Girls Novice 4x
Flight 2
Springside Chestnut Hill A
(J. Penn)
Haddon Twp
(S. Filosa)
Academy of Notre Dame B
(E. Evans)
Upper Dublin
(S. Wolff)
7a 09:18 AM Girls Freshman 4x
Flight
Springside Chestnut Hill
(A. Miller)
Conestoga
(L. Alcorn)
8a 09:24 AM Girls Freshman 8+
Flight 1
Upper Merion HS
(S. Vo)
Holy Spirit
(S. Di Ianni)
Merion Mercy
(M. Lamb)
Mount Saint Joseph
(A. Dipietro)
Archbishop Carroll
(G. Gordon)
Harriton
(T. Haugh)
8b 09:30 AM Girls Freshman 8+
Flight 2
Mainland
(J. Barnett)
Eustace
(M. WENZKE)
Egg Harbor
(E. Taroncher)
Lower Merion
(M. Beckman)
Haddonfield
(E. Kommedal)
Oakcrest
(H. Crispell)
9a 09:36 AM Girls JV 1x
Flight
Germantown Academy
(J. Zettlemoyer)
Perk Valley
(I. Moser)
Hatboro Horsham High School
(T. Gilad)
Cedar Creek High School
(J. Oudemans)
Germantown Friends
(A. Jain)
Friends Select
(H. Achiepo)
10a 09:41 AM Girls JV 2x
Flight 1
Springside Chestnut Hill A
(L. Burckhardt)
Haddon Twp
(B. Colwell)
Strath Haven
(G. Alberts)
Friends Select
(M. zarate-ramirez)
Agnes Irwin
(K. Mancini)
10b 09:46 AM Girls JV 2x
Flight 2
Holy Spirit
(S. Kelly)
Springside Chestnut Hill B
(C. Stapleton)
Academy of Notre Dame
(O. Whytosek)
Sacred Heart Country Day
(E. Barton)
Germantown Friends
(A. McKenzie)
11a 09:51 AM Girls JV 4+
Flight 1
Absegami
(L. Sawyer)
Belleville
(V. Felipe)
Springside Chestnut Hill
(L. McCormack)
Mount Saint Joseph
(E. DeGroat)
North Arlington Crew
(B. Carlo)
Collingswood
(N. Wilson)
11b 09:56 AM Girls JV 4+
Flight 2
Oakcrest
(G. Corso)
Eustace
(D. Eliason)
Doane
(G. Gorman)
Haddonfield
(V. Fisher)
Cedar Creek High School
(C. Thomas)
Harriton
(R. Meyers)
12a 10:01 AM Girls JV 4x
Flight 1
Egg Harbor
(N. DiPietro)
Conestoga
(M. Beirne)
Springside Chestnut Hill A
(H. Hambrose)
Academy of Notre Dame A
(A. Breen)
12b 10:06 AM Girls JV 4x
Flight 2
Holy Spirit
(J. Riordan)
Agnes Irwin
(J. Minker)
Springside Chestnut Hill B
(A. Schwartz)
Academy of Notre Dame B
(B. Smith)
Westfield A
(A. Colucci)
12c 10:11 AM Girls JV 4x
Flight 3
Westfield B
(J. Simpson)
Ridgewood
(C. Lampone)
Strath Haven
(J. Forbes)
Teaneck HS
(S. Gutierrez)
Penn Charter
(J. Gleason)
13a 10:16 AM Girls JV 8+
Flight 1
Radnor
(o. chase)
Owen J Roberts
(S. Aguirre)
Mount Saint Joseph
(D. Mischler)
Holy Spirit
(B. Stone)
Episcopal PA
(m. lindblad)
13b 10:21 AM Girls JV 8+
Flight 2
Ridgewood
(C. Karanikolas)
Egg Harbor
(E. MANGEL)
Upper Merion HS
(S. CASTANEDA)
Merion Mercy
(N. Stefan)
Charter
(L. Cole)
13c 10:26 AM Girls JV 8+
Flight 3
Unionville
(J. Murphy)
Montclair
(E. Levendosky)
Germantown Academy
(B. Owen)
Atlantic City
(E. Rubino)
Lower Merion
(M. Garber)
14a 10:31 AM Girls Ltwt 2x
Flight
Academy of Notre Dame
(M. Viola)
Sacred Heart Country Day
(C. Hess)
Agnes Irwin
(Z. Ortiz)
Upper Merion HS
(A. Nolan)
Holy Spirit
(K. Maguire)
Ridgewood
(S. Noel)
15a 10:36 AM Girls Ltwt 4+
Flight 1
Egg Harbor
(T. Cass)
Mount Saint Joseph
(G. Little)
Vineland
(E. Harrold)
Agnes Irwin
(S. Jaskot)
15b 10:41 AM Girls Ltwt 4+
Flight 2
Germantown Academy
(K. Nunes)
Bonner/Prendergast
(C. McDonald)
Haddonfield
(D. Coates)
Merion Mercy
(C. Nunno)
Montclair
(R. Brown)
16a 10:46 AM Girls Ltwt 4x
Flight
Egg Harbor
(K. Cummings)
Conestoga
(A. Zibinski)
Sacred Heart Country Day
(L. Johnson)
Strath Haven
(J. Dolphin)
17a 10:51 AM Girls Ltwt 8+
Flight
Mount Saint Joseph
(A. Shreero)
Merion Mercy
(K. Barton)
Holy Spirit
(L. Slattery)
Montclair
(N. Alvarado-Silverman)
18a 10:56 AM Girls 2nd 8+
Flight 1
Radnor
(G. Logioia)
Mount Saint Joseph
(J. Ziemniak)
Merion Mercy
(C. Glavin)
Absegami
(K. Bakley)
18b 11:01 AM Girls 2nd 8+
Flight 2
Oakcrest
(A. Ellsworth)
Atlantic City
(T. Burns)
Archbishop Carroll
(C. Jones)
Philadelphia City Rowing
(A. Nordlof)
Mainland
(K. Perugini)
19a 11:06 AM Girls Varsity 1x
Flight 1
Haddon Twp
(L. Kairys)
Germantown Academy
(K. Horvat)
Sacred Heart Country Day
(C. Garvey)
19b 11:11 AM Girls Varsity 1x
Flight 2
Rutherford
(G. Seehaus)
Penncrest
(Y. Randall)
Springside Chestnut Hill
(A. Canning)
Bergen Tech
(e. brooks)
20a 11:16 AM Girls Varsity 2x
Flight 1
Bonner/Prendergast
(E. Dougherty)
Conestoga B
(R. Devlin)
Conestoga A
(S. Thomas)
Baldwin
(N. Schork)
Penn Charter A
(H. Kramer)
20b 11:21 AM Girls Varsity 2x
Flight 2
Haddon Twp
(A. Sperlunto)
Penn Charter B
(C. McCall)
Leonia Crew
(B. Nieto)
Agnes Irwin
(E. Howard)
20c 11:26 AM Girls Varsity 2x
Flight 3
Episcopal PA
(J. Dones)
Upper Dublin
(J. Axelrod)
Strath Haven
(R. O'Dea)
Montclair
(C. Naegeli)
22a 11:31 AM Girls Varsity 4+
Flight 1
Belleville
(E. Tello)
Egg Harbor A
(S. Pennington)
Harriton
(A. Balciunaite)
Vineland
(A. Lincks)
Holy Spirit
(N. Vizthum)
22b 11:36 AM Girls Varsity 4+
Flight 2
Mount Saint Joseph
(N. Lawlor)
Owen J Roberts
(C. Hills)
Egg Harbor B
(E. Woods)
Concord HS
(N. Teichman)
Moorestown HS/Rowing
(E. Burns)
22c 11:41 AM Girls Varsity 4+
Flight 3
Ridgewood
(C. Tedeschi)
Agnes Irwin A
(C. Wulff)
Cedar Creek High School
(N. Martin)
Lower Merion
(E. Rand)
Upper Merion HS
(M. Rodriguez)
22d 11:46 AM Girls Varsity 4+
Flight 4
Bonner/Prendergast
(E. Sheetz)
Agnes Irwin B
(E. McNamee)
Haddonfield
(E. Stasi)
Hun
(S. Taylor)
23a 11:51 AM Girls Varsity 4x
Flight 1
Academy of Notre Dame B
(M. Bethel)
Agnes Irwin
(B. Pansini)
Conestoga
(A. Graf)
Episcopal PA
(K. McGowan)
Westfield B
(A. Christian)
23b 11:56 AM Girls Varsity 4x
Flight 2
Ridgewood
(A. Criscitiello)
Springside Chestnut Hill
(E. McClafferty)
Academy of Notre Dame A
(K. Mannion)
Westfield A
(S. Choi)
24a 12:01 PM Girls Varsity 8+
Flight 1
Eustace
(P. Propp)
Holy Spirit
(C. McCully)
Mount Saint Joseph
(S. Eble)
Merion Mercy
(s. horn)
Radnor
(N. Luker)
24b 12:06 PM Girls Varsity 8+
Flight 2
Charter
(E. Schulze)
Philadelphia City Rowing
(D. Nemati)
Archbishop Carroll
(C. O'Sullivan)
Absegami
(S. Greenwood)
Moorestown HS/Rowing
(A. Slominski)
24c 12:11 PM Girls Varsity 8+
Flight 3
Mainland
(Y. Olson)
Oakcrest
(J. Lindsay)
Atlantic City
(L. Stinson)
Belleville
(M. Andrade)
  12:16 PM Break            
25a 12:40 PM Boys Gig/Novice 1x
Flight
Roman Catholic
(E. DUNBAR)
Bonner/Prendergast
(M. Douglas)
26a 12:46 PM Boys Freshman/Novice 2x
Flight
Penn Charter
(D. Magers)
Germantown Academy
(D. Wentz)
Roman Catholic
(d. knorr)
Malvern Preparatory School
(S. Ward)
Haddon Twp
(M. Camacho)
Saratoga
(S. Dwyer)
27a 12:52 PM Boys Novice 4+
Flight 1
Lower Merion
(Q. Cachon)
Egg Harbor
(C. Ireland)
Moorestown HS/Rowing
(J. Goettle)
The Haverford School
(C. Delaney)
Bonner/Prendergast
(C. Foley)
27b 12:58 PM Boys Novice 4+
Flight 2
Absegami
(B. Chorpenning)
La Salle
(P. Tatlonghari)
Don Bosco
(G. Rubio)
Episcopal PA
(W. Purtill)
North Arlington Crew
(H. Ribeiro)
28a 01:04 PM Boys Freshman 4+
Flight 1
Doane
(B. Stiles)
Eustace
(J. propp)
Upper Merion HS
(B. Pearson)
28b 01:10 PM Boys Freshman 4+
Flight 2
La Salle
(B. Mccool)
The Haverford School
(W. Glaser)
Oakcrest
(A. AMBIO)
Radnor
(M. Wilton)
29a 01:16 PM Boys Novice 8+
Flight 1
Concord HS
(A. Augustine)
Philadelphia City Rowing
(K. Wilson)
Father Judge
(A. Coelho)
La Salle A
(J. Fontana)
Archbishop Carroll
(C. Evans)
29b 01:22 PM Boys Novice 8+
Flight 2
Fordham Prep B
(M. nuzzi)
St. Joseph Prep A
(C. Coney)
La Salle B
(D. Alexander)
Moorestown HS/Rowing
(J. Miller)
St. Augustine A
(C. spiers)
29c 01:28 PM Boys Novice 8+
Flight 3
Harriton
(C. Hoehn)
St. Augustine B
(N. Mallous)
Absegami
(T. Calimer)
St. Joseph Prep B
(j. mckenna)
Mainland
(S. CARR)
Fordham Prep A
(E. Penha)
30a 01:34 PM Boys Freshman 4x
Flight 1
Burnt Hills RA
(S. Jackson)
Saratoga
(D. Shaw)
Malvern Preparatory School
(W. Koch)
Roman Catholic A
(K. PERRY)
Haddon Twp B
(P. Revier)
30b 01:40 PM Boys Freshman 4x
Flight 2
The Haverford School
(J. O'Brien)
Don Bosco
(D. Faenza)
Conestoga
(M. Amsterdam)
Roman Catholic B
(N. Debes)
Haddon Twp A
(E. Tingley)
31a 01:46 PM Boys Novice 4x
Flight
Westfield
(A. Grom)
Conestoga
(J. Corr)
Malvern Preparatory School
(M. Casaday)
Roman Catholic
(A. Harville)
Boys' Latin of Philadelphia
(C. Joynes)
32a 01:52 PM Boys Freshman 8+
Flight 1
Radnor A
(M. Palmer)
Moorestown HS/Rowing
(B. Jones)
La Salle
(N. Armetta)
St. Joseph Prep B
(P. Browne)
Haddonfield
(Z. Ruggiero)
32b 01:58 PM Boys Freshman 8+
Flight 2
St. Augustine
(J. Snediker)
St. Joseph Prep C
(g. yackel)
Radnor B
(N. Morris)
Christian Brothers
(J. Wilt)
Montclair
(C. Kaloudis)
Don Bosco
(O. Cordaro)
32c 02:04 PM Boys Freshman 8+
Flight 3
Oakcrest
(S. Nelson)
Lower Merion
(A. Trainer)
St. Joseph Prep A
(M. Perlick)
Atlantic City
(E. Dellston)
Fordham Prep
(M. Ptucha)
Mainland
(G. Miller)
33a 02:10 PM Boys JV 1x
Flight 1
Boys' Latin of Philadelphia
(M. Dogan)
Friends Select
(A. Williams)
Upper Dublin
(B. Scherpbier)
Roman Catholic A
(K. McErlean)
33b 02:15 PM Boys JV 1x
Flight 2
Conestoga
(A. Backstrom)
Germantown Academy
(F. McElwee)
Haddon Twp
(J. Weber)
Roman Catholic B
(W. Cuadrado)
34a 02:20 PM Boys JV 2x
Flight 1
The Haverford School
(J. Egan)
Boys' Latin of Philadelphia
(K. Bolden)
Malvern Preparatory School
(X. Ruffin)
Roman Catholic
(A. Mulson)
Bonner/Prendergast A
(B. McElwee)
34b 02:25 PM Boys JV 2x
Flight 2
Teaneck HS B
(Z. Mead)
Strath Haven
(A. Lombard)
Conestoga
(C. Ferris)
Bonner/Prendergast B
(C. Smith)
Germantown Academy
(Z. Burkhart)
34c 02:30 PM Boys JV 2x
Flight 3
Ridgewood
(D. Hamilton)
Teaneck HS A
(T. Ranjan)
Don Bosco
(M. Begonja)
Montclair
(N. Schattner-Elmaleh)
Springside Chestnut Hill
(M. Miller)
35a 02:35 PM Boys JV 4+
Flight 1
Upper Merion HS
(B. Painter)
DeMatha
(M. Martinez)
Collingswood
(M. Kistner)
Belleville
(K. Aponte)
Roman Catholic
(S. Devlin)
35b 02:40 PM Boys JV 4+
Flight 2
Lower Merion
(J. Scott)
St. Peters Prep
(A. Maxwell)
Episcopal PA
(G. Kearney)
Egg Harbor A
(K. Tran)
Doane
(J. Yang)
35c 02:45 PM Boys JV 4+
Flight 3
Christian Brothers B
(J. Durning)
Don Bosco
(j. giordano)
La Salle
(I. Henrich)
The Haverford School
(L. Green)
Oakcrest
(R. Bahgat)
35d 02:50 PM Boys JV 4+
Flight 4
Christian Brothers A
(D. Hutzley)
Hun
(J. Arduini)
Ridgewood
(D. Literati)
Father Judge
(F. Marricone)
Haddonfield
(A. DeLuca)
Egg Harbor B
(N. Starr)
36a 02:55 PM Boys JV 4x
Flight 1
Ridgewood A
(W. Prettyman)
Conestoga
(A. Coney)
Roman Catholic
(T. O'Boyle)
The Haverford School
(G. Kirwan)
Abington
(H. Mackenzie)
Westfield B
(K. Currie)
36b 03:00 PM Boys JV 4x
Flight 2
Westfield A
(T. Orr)
Bonner/Prendergast
(R. Charno)
Springside Chestnut Hill
(R. Bakes)
Westfield C
(B. Fallon)
Montclair
(J. Pew)
Ridgewood B
(J. Zanone)
37a 03:05 PM Boys JV 8+
Flight 1
Unionville
(K. McDevitt)
DeMatha
(P. Diaz)
La Salle A
(V. Armetta)
St. Joseph Prep B
(J. MOLCHAN)
Haddonfield
(C. George)
Owen J Roberts
(A. Winstead)
37b 03:10 PM Boys JV 8+
Flight 2
St. Augustine A
(R. D'Amico)
Belleville
(M. Tardillo)
St. Joseph Prep C
(A. DiPrinzio)
La Salle B
(J. Cross)
Montclair
(H. Pew)
Don Bosco
(T. Faenza)
37c 03:15 PM Boys JV 8+
Flight 3
Cedar Creek High School
(J. Biddle)
Christian Brothers
(C. DeSellems)
St. Joseph Prep A
(J. KONIECZNY)
St. Augustine B
(C. McGinnis)
Ridgewood
(J. Dauber)
Fordham Prep
(D. Croy)
38a 03:20 PM Boys Ltwt 2x
Flight 1
Springside Chestnut Hill
(Z. Cohen)
Malvern Preparatory School
(N. Rubino)
Roman Catholic
(J. Wellein)
Philadelphia City Rowing
(A. Smith)
38b 03:25 PM Boys Ltwt 2x
Flight 2
Leonia Crew
(S. Riordan)
Montclair
(M. Kim)
Germantown Academy
(E. Schoenberg)
Ridgewood
(E. Prettyman)
39a 03:30 PM Boys Ltwt 4x
Flight
Roman Catholic
(I. Soltero)
Conestoga
(M. Kling)
40a 03:35 PM Boys Ltwt 4+
Flight 1
The Haverford School
(E. Glavin)
Egg Harbor
(G. Diggins)
Father Judge
(R. Lentz)
Belleville A
(J. Victorio)
40b 03:40 PM Boys Ltwt 4+
Flight 2
Doane
(J. Peterson)
Belleville B
(D. Rodriguez)
Upper Merion HS
(A. Chui)
Absegami
(D. MARSHALL)
40c 03:45 PM Boys Ltwt 4+
Flight 3
Lower Merion
(A. Kane)
St. Peters Prep
(J. Ponterdolph)
North Arlington Crew
(V. Ribeiro)
Christian Brothers
(M. Guadagno)
Harriton
(E. Rurange)
41a 03:50 PM Boys Ltwt 8+
Flight 1
St. Augustine A
(H. Wilbraham)
DeMatha
(B. Keane)
St. Joseph Prep
(M. Ix)
La Salle
(H. Dittrich)
Radnor
(B. Lorenz)
41b 03:55 PM Boys Ltwt 8+
Flight 2
St. Augustine B
(J. Ammirato)
Christian Brothers
(C. Mayro)
Fordham Prep
(N. Manzi)
St. Peters Prep
(D. Berutti)
Don Bosco
(C. Mudrick)
42a 04:00 PM Boys 2nd 8+
Flight 1
St. Joseph Prep
(D. Hill)
Archbishop Carroll A
(P. Pearson)
La Salle
(M. McCool)
Moorestown HS/Rowing A
(J. Gaffney)
Eustace
(J. Glowacki)
42b 04:05 PM Boys 2nd 8+
Flight 2
Atlantic City
(L. Henderson)
Fordham Prep
(M. Viola)
Archbishop Carroll B
(J. Machita)
St. Augustine
(M. Palladino)
Vineland
(Z. Berthel)
Moorestown HS/Rowing B
(W. Schwartz)
43a 04:10 PM Boys Varsity 1x
Flight
Germantown Friends
(E. Genyk)
Ridgewood
(J. Criscitiello)
Bonner/Prendergast
(C. Nichols)
Upper Dublin
(W. Dowdell)
Roman Catholic
(P. Scharf)
44a 04:15 PM Boys Varsity 2x
Flight 1
St. Joseph Prep
(J. Quaid)
Malvern Preparatory School
(J. McManus)
Roman Catholic A
(K. Adams)
Lower Merion
(G. Lane)
44b 04:20 PM Boys Varsity 2x
Flight 2
Don Bosco
(L. Pettenati)
Friends Select
(E. Orts)
Conestoga
(T. Simpson)
Haddon Twp
(K. Schneider)
44c 04:25 PM Boys Varsity 2x
Flight 3
Radnor
(A. DONNELLY)
Springside Chestnut Hill
(J. MacEachern)
Roman Catholic B
(M. Gormley)
Montclair
(S. Baker)
The Haverford School
(L. Dennis)
46a 04:30 PM Boys Varsity 4+
Flight 1
Unionville
(J. Sagrati)
DeMatha A
(C. Ball)
Harriton A
(M. Yaron)
Father Judge
(A. Grochowski)
Radnor
(W. Aftring)
46b 04:35 PM Boys Varsity 4+
Flight 2
Concord HS
(J. Fullerton)
DeMatha B
(M. Tirador)
Egg Harbor
(a. a)
Philadelphia City Rowing
(H. Johnson)
Episcopal PA
(M. Hughes)
46c 04:40 PM Boys Varsity 4+
Flight 3
Hun
(C. Taylor)
St. Peters Prep
(J. Mercado)
Belleville
(V. Lamparello)
Christian Brothers
(N. Hughes)
Penn Charter
(E. Riedlmeier)
46d 04:45 PM Boys Varsity 4+
Flight 4
Collingswood
(C. Kaiser)
Harriton B
(C. Akerblom)
Springside Chestnut Hill
(W. Elliott)
Cedar Creek High School
(D. Logan)
47a 04:50 PM Boys Varsity 4x
Flight 1
The Haverford School
(J. Pechet)
Conestoga
(N. Carlson)
Malvern Preparatory School
(J. Sincavage)
Roman Catholic
(A. Panchella)
St. Joseph Prep
(J. Coney)
47b 04:55 PM Boys Varsity 4x
Flight 2
Boys' Latin of Philadelphia
(W. King)
Haddon Twp
(J. Egbert)
Westfield
(C. Rosa)
Teaneck HS
(N. Waldman)
48a 05:00 PM Boys Varsity 8+
Flight 1
St. Peters Prep
(C. Kuczynski)
Episcopal PA
(G. Furey)
La Salle
(A. Barnish)
St. Joseph Prep
(K. Kiernan)
Haddonfield
(P. Hurd)
Archbishop Carroll
(P. McGuinn)
48b 05:05 PM Boys Varsity 8+
Flight 2
Charter
(C. Pirhalla)
Eustace
(A. Zimmermann)
Moorestown HS/Rowing
(W. Gross)
Absegami
(K. Hershman)
Radnor
(S. Parmar)
St. Augustine
(Z. LaBarth)
48c 05:10 PM Boys Varsity 8+
Flight 3
Montclair
(J. Michalitsianos)
Vineland
(M. Hanna)
Atlantic City
(H. Pizagno)
Oakcrest
(J. Nale)
Fordham Prep
(T. Lyver)
Page 1 of   1 Printed: 2014-Mar-29 05:24 AM
Created using Regatta Workbench