2015 City Championships
Race Schedule
 Race 1a: Girls Gig/Novice 1x Heat @ 08:00 AM
1 Shoreham-Wading  (O. Acuna)
2 Upper Dublin  (J. Pittakas)
3 Lampeter-Strasburg  (A. Baughman)
4 Penn Charter  (M. Davis)
5 Springside Chestnut Hill A  (A. Moore)
6 Conestoga  (M. Smith)
7 Springside Chestnut Hill B  (B. Hennessy)
8 Germantown Friends  (M. Esberg)
9 Sacred Heart Country Day  (M. Marino)
 Race 2a: Boys Gig/Novice 1x Heat @ 08:10 AM
11 Strath Haven  (E. Subers)
12 Hatboro Horsham High School  (Y. Gilad)
13 North Arlington Crew  (H. Ribeiro)
14 Friends Select  (T. Fallon)
15 Holy Spirit  (D. Mitchell)
16 Bonner/Prendergast  (C. Garvey)
17 Springside Chestnut Hill  (C. Markos)
 Race 4a: Boys Freshman/Novice 2x Heat @ 08:16 AM
19 Germantown Friends  (J. Wright)
20 Ridgewood Crew  (S. Daspin)
21 Roman Catholic A  (E. Meadows)
23 Holy Spirit  (S. Downey)
24 Teaneck HS  (J. Hamilton)
25 Germantown Academy  (I. Wilkins)
26 Bergen Catholic  (G. Rodriguez)
27 Roman Catholic B  (D. McCloskey)
 Race 5a: Girls Novice 4+ Heat @ 08:22 AM
29 Radnor  (E. Majercak)
30 Belleville  (S. Asali)
31 OLMA Crew  (A. Caterina)
32 Germantown Academy A  (E. Wescott)
34 Germantown Academy B  (r. porter)
35 Egg Harbor  (A. Hendriks)
36 Owen J Roberts  (A. Eaches)
37 Charter School of Wilmington  (C. Leslie)
 Race 6a: Boys Novice 4+ Heat @ 08:28 AM
39 Belleville A  (K. Calderon)
40 Don Bosco  (J. Peticca)
41 La Salle  (W. Ernst)
42 Oakcrest A  (A. Groff)
43 North Arlington Crew  (M. Szklarzewski)
44 Atlantic City  (D. Khan)
45 Episcopal PA  (K. Hogan)
46 Cedar Creek High School  (L. Rodriguez)
47 Oakcrest B  (S. Acevedo)
48 Philadelphia City Rowing  (M. Dawan)
49 Moorestown HS/Rowing  (K. Potere)
50 Absegami  (A. Juarez)
51 Harriton  (T. van Wijngaarden)
52 Charter School of Wilmington  (J. Burcat)
53 Vineland  (K. Slusarczyk)
54 Egg Harbor  (J. Molina)
55 Belleville B  (M. Gencarelli)
56 St. Peters Prep  (N. Charas)
57 Fordham Prep  (M. Volgende)
58 Mainland  (S. Tedeschi)
59 Shipley  (C. Lawler)
 Race 7a: Girls Freshman 4+ Heat @ 08:38 AM
60 Harriton  (C. Norris)
61 Mount Saint Joseph  (A. Mansfield)
62 Upper Merion HS  (A. Hain)
63 Doane Academy  (S. Marchesani)
64 Belleville  (K. Rincon)
65 Cedar Creek High School  (R. Robbins)
66 North Arlington Crew  (N. Santos)
 Race 8a: Boys Freshman 4+ Heat @ 08:44 AM
68 La Salle  (J. Schwarz)
69 Montclair  (M. Kaplan)
70 Bonner/Prendergast  (L. Salter)
71 Holy Spirit  (M. Raguso-Failla)
72 Don Bosco  (J. Bucher)
73 St. Joseph Prep  (M. West)
74 Kearny  (C. Da Silva)
75 St. Augustine  (A. D'Amelio)
76 Upper Merion HS  (A. Ewing)
 Race 9a: Girls Novice 8+ Heat @ 08:50 AM
77 Episcopal PA  (J. Konopka)
78 Mount Saint Joseph  (M. DiGregorio)
79 Montclair  (K. Adleman)
80 Merion Mercy  (K. Kubasko)
81 Vineland  (A. Hullihen)
82 Holy Spirit  (G. Ferrara)
83 Philadelphia City Rowing A  (E. Hudson)
84 Concord HS  (K. McRae)
85 Absegami  (S. Sandoval)
86 Philadelphia City Rowing B  (M. Bhayroo)
87 Moorestown HS/Rowing  (K. Sims)
88 Archbishop Carroll  (M. Dougherty)
89 Mainland  (M. Montgomery)
90 Shipley  (C. Menziuso)
91 Egg Harbor  (I. Salerno)
92 Charter School of Wilmington  (L. Nordheimer)
93 Atlantic City  (L. Babilino)
94 Lower Merion  (K. Stanton)
95 Unionville  (M. Welsch)
96 Ocean City HS  (L. Trofa)
97 Bonner/Prendergast  (S. McKenna)
 Race 10a: Boys Novice 8+ Heat @ 09:00 AM
99 Montclair  (D. Traore)
100 Philadelphia City Rowing  (J. Cartagena)
101 La Salle  (R. Feeney)
102 St. Augustine  (R. LaBrosse)
103 Ocean City HS  (B. Mack)
104 Moorestown HS/Rowing  (W. Wang)
105 Concord HS  (W. Lawrence)
106 St. Joseph Prep B  (R. Polaha)
107 Don Bosco  (L. Kellogg)
108 Kearny  (J. Ramon)
109 St. Joseph Prep A  (J. Ellis)
110 Egg Harbor  (D. Simeo)
111 Unionville  (A. Wardius)
 Race 12a: Boys Novice 4x Heat @ 09:10 AM
114 Don Bosco  (M. Mostafa)
115 Conestoga  (L. Bobber)
116 The Haverford School  (D. McKay)
117 Germantown Friends  (G. Arms)
118 Penn Charter  (G. Robertson)
119 Springside Chestnut Hill  (M. Greenstreet-Akman)
120 Friends Select  (P. Sieg)
121 Bergen Catholic  (H. Savastano)
122 Boys' Latin of Philadelphia  (J. Williams)
123 Malvern Preparatory School A  (B. Mankowski)
124 Roman Catholic  (N. Mai)
125 Malvern Preparatory School B  (B. Parke)
 Race 13a: Girls Freshman 4x Heat @ 09:18 AM
127 Conestoga  (N. Holt)
128 Springside Chestnut Hill  (M. Humphreys)
129 Strath Haven  (M. Francis)
130 Agnes Irwin  (A. Short)
131 Baldwin  (H. Barnett)
132 Ridgewood Crew  (I. Wellinghorst)
133 Germantown Friends  (L. Zukin)
134 Academy of Notre Dame  (A. Devine)
 Race 14a: Boys Freshman 4x Heat @ 09:26 AM
136 Conestoga  (Z. Simpson)
137 The Haverford School B  (S. Baker)
138 Ridgewood Crew  (E. Hida)
139 The Haverford School A  (R. Soslow)
140 Roman Catholic  (M. Leyland)
141 Montclair  (G. Finnell)
142 Bergen Catholic  (G. Nargizian)
143 Malvern Preparatory School  (D. Wiener)
145 St. Augustine  (A. Fama)
 Race 15a: Girls Freshman 8+ Heat @ 09:34 AM
147 Merion Mercy  (C. Hecht)
148 Mount Saint Joseph  (C. Antonacio)
149 Montclair  (W. McClenahan)
150 Holy Spirit  (R. Lamcken)
151 Radnor  (E. Ching)
152 Mainland  (S. Helduser)
153 Atlantic City  (N. Ott)
154 Haddonfield Crew  (A. Rowling)
155 Ocean City HS  (M. Finley)
156 Ridgewood Crew  (L. Dever)
157 Eustace  (T. Blinebury)
158 Moorestown HS/Rowing  (A. Buss)
159 Lower Merion  (E. Nates)
 Race 16a: Boys Freshman 8+ Heat @ 09:42 AM
161 Christian Brothers A  (P. Hegel)
162 St. Joseph Prep  (N. Giangiordano)
163 St. Augustine  (C. Browne)
164 La Salle  (A. Rosato)
165 Mainland  (E. Engle)
166 Atlantic City  (Y. Parekh)
167 Radnor  (C. Atillasoy)
168 Lower Merion  (E. Goldstein)
169 St. Peters Prep  (R. Ramos)
170 Fordham Prep  (R. Young)
171 Christian Brothers B  (D. Cooper)
172 Haddonfield Crew  (D. Popp)
 Race 18a: Boys JV 1x Heat @ 09:54 AM
182 Bergen Tech  (T. Ranjan)
183 Leonia Crew  (N. Ismail)
184 Upper Dublin  (J. Fernsler)
185 Friends Select A  (A. Williams)
186 Haddon Twp  (M. Kressel)
187 Roman Catholic  (d. knorr)
188 Germantown Academy  (O. Altimany)
189 Malvern Preparatory School A  (N. Rubino)
190 Malvern Preparatory School B  (R. Phelan)
191 Friends Select B  (H. Horst-Martz)
192 Bergen Catholic  (J. Baksh)
 Race 19a: Girls JV 2x Heat @ 10:02 AM
194 Ridgewood Crew  (S. Bicks)
195 Episcopal PA  (E. Neilson)
196 Germantown Friends  (J. Newberg)
197 Upper Dublin  (S. Wolff)
198 Agnes Irwin A  (G. Diebold)
199 OLMA Crew  (C. Porcaro)
200 Haddon Twp  (S. Filosa)
201 Bonner/Prendergast  (S. Scepansky)
202 Penn Charter  (K. White)
203 Springside Chestnut Hill  (G. Sciarrotta)
205 Agnes Irwin B  (A. Peters)
206 Germantown Academy  (L. Naber)
 Race 20a: Boys JV 2x Heat @ 10:10 AM
209 Shipley  (D. Ramsey)
210 Boys' Latin of Philadelphia  (M. Dogan)
211 Montclair  (D. Velez)
212 Don Bosco  (T. Kisala)
213 Roman Catholic A  (A. Harville)
214 Roman Catholic B  (W. Robb)
215 Teaneck HS  (W. Giel)
216 Germantown Academy  (J. Taggart)
217 Ridgewood Crew  (E. Olsen)
218 Bergen Catholic  (E. Pfleging-Howes)
 Race 21a: Girls JV 4+ Heat @ 10:18 AM
220 Harriton  (A. Daley-Gibson)
221 Moorestown HS/Rowing  (A. Eichhorn)
222 Egg Harbor A  (H. McGovern)
223 Mount Saint Joseph  (A. Dipietro)
224 Mainland  (L. Anthony)
225 Episcopal PA  (E. King)
226 Upper Merion HS A  (E. Wright)
227 Ocean City HS  (A. Myers)
228 Ridgewood Crew  (L. Klatsky)
229 Doane Academy  (G. Gorman)
230 Eustace A  (T. Bjelde)
231 Bonner/Prendergast  (D. Covert)
232 Holy Spirit  (C. Mensah)
233 Lower Merion  (M. Ribeiro-Vecino)
234 Eustace B  (P. DiCiurcio)
235 Upper Merion HS B  (S. Vo)
236 Radnor  (K. Dolan)
237 Merion Mercy B  (A. Dugan)
238 North Arlington Crew  (B. Wilson)
239 Baldwin  (S. Dixit)
240 Shipley  (A. Leavy)
241 Archbishop Carroll  (D. Caruso)
242 Atlantic City  (E. Rubino)
243 Oakcrest  (L. Potts)
244 Merion Mercy A  (C. Perlick)
245 Vineland  (E. Munoz)
246 Egg Harbor B  (K. Maffia)
 Race 22a: Boys JV 4+ Heat @ 10:32 AM
248 The Haverford School A  (A. Leith)
249 Montclair  (C. Kaloudis)
250 Christian Brothers A  (D. Hedden)
251 Kearny  (J. Wall)
252 La Salle  (P. Loftus)
253 Radnor  (M. Palmer)
254 St. Peters Prep A  (J. McGuire)
255 Don Bosco A  (L. Martin)
256 Cedar Creek High School A  (F. Freimuth)
257 St. Augustine  (C. Spalding)
258 Lower Merion  (H. McHenry)
259 The Haverford School B  (J. Egan)
260 Don Bosco B  (M. Purritano)
261 Christian Brothers B  (M. Prince)
262 Philadelphia City Rowing  (K. Wilson)
263 Belleville  (E. Greco)
264 St. Joseph Prep A  (J. Jaeger)
265 Bergen Catholic  (K. Garino)
266 Doane Academy  (B. Stiles)
267 Haddonfield Crew  (R. Waltimyer)
268 Egg Harbor  (A. Merendino)
269 Ocean City HS  (L. Cook)
270 Cedar Creek High School B  (M. McColgan)
271 St. Peters Prep B  (S. Franklin)
272 Owen J Roberts  (C. Hansen)
273 Bonner/Prendergast  (C. Lichterman)
274 Ridgewood Crew A  (J. Dauber)
275 Unionville  (T. Worth)
276 Fordham Prep  (N. Chwalkowski)
277 Ridgewood Crew B  (A. Macon)
278 St. Joseph Prep B  (t. kelly)
279 Father Judge  (A. Feeney)
 Race 23a: Girls JV 4x Heat @ 10:46 AM
281 Germantown Academy  (E. Rapp)
282 Baldwin  (Z. Wenzinger)
283 Ridgewood Crew  (C. Callaghan)
285 Strath Haven  (J. Forbes)
286 Academy of Notre Dame A  (C. Burke)
287 Springside Chestnut Hill  (M. Bell)
288 Penn Charter  (E. Grugan)
289 Academy of Notre Dame B  (A. Breen)
290 Haddon Twp  (K. Shuttleworth)
291 Leonia Crew  (C. Diaz)
292 Montclair  (E. Bergmann)
 Race 24a: Boys JV 4x Heat @ 10:54 AM
294 Roman Catholic  (D. Rostucher)
295 Conestoga  (R. Hollinger)
296 Penn Charter  (S. Flemming)
297 Bergen Catholic  (S. Dineen)
298 Ridgewood Crew  (C. Koontz)
299 Mainland  (J. Babb)
300 The Haverford School  (S. Zelov)
301 Haddon Twp  (p. revier)
302 Boys' Latin of Philadelphia  (M. Crawford)
303 Shipley  (V. Salamon)
304 Montclair  (J. Tapper)
305 Springside Chestnut Hill  (M. Wrede)
306 Leonia Crew  (M. Kennelly)
 Race 25a: Girls JV 8+ Heat @ 11:04 AM
308 Mount Saint Joseph  (B. McMahon)
309 Ocean City HS  (F. Kane)
310 Mainland  (J. Barnett)
311 Montclair  (E. Levendosky)
312 Haddonfield Crew A  (E. Kommedal)
313 Ridgewood Crew  (K. Porterfield)
314 Absegami  (N. Gruber)
315 Lower Merion  (E. Murphy)
316 Radnor  (o. chase)
317 Owen J Roberts  (H. Tobinus)
318 Philadelphia City Rowing  (C. Bush)
319 Cedar Creek High School  (J. Snider)
320 Oakcrest  (A. Azamar)
321 Atlantic City  (V. Morris)
322 Harriton  (O. Gregonis)
323 Haddonfield Crew B  (C. Casper)
 Race 26a: Boys JV 8+ Heat @ 11:14 AM
325 Montclair  (H. Pew)
326 Haddonfield Crew  (B. Giangiulio)
327 Don Bosco  (J. Giordano)
328 St. Augustine  (C. Spiers)
329 Concord HS  (J. Pfander)
330 Lower Merion  (Q. Cachon)
331 St. Peters Prep  (S. Phelan)
332 Oakcrest  (Z. Barnes)
333 St. Joseph Prep  (P. McKernan)
334 Christian Brothers  (K. Bhattacharya)
335 Mainland  (R. Bongiovanni)
336 Atlantic City  (D. Duffin)
337 La Salle A  (D. Tento)
338 Ocean City HS  (T. Henry)
339 Radnor  (W. McGee)
340 Vineland  (C. Menz)
341 Absegami  (B. Chorpenning)
342 Harriton  (C. Hoehn)
343 Moorestown HS/Rowing  (G. Cline)
344 Kearny  (A. Torres)
345 Archbishop Carroll  (F. Jacobs IV)
346 Episcopal PA  (C. Jordan)
347 Eustace  (J. propp)
348 La Salle B  (C. Tomlinson)
 Race 28a: Boys Ltwt 2x Heat @ 11:28 AM
350 Montclair  (K. Jensen)
351 The Haverford School  (G. Kirwan)
352 Bonner/Prendergast  (R. Charno)
353 Philadelphia City Rowing A  (A. Smith)
354 Roman Catholic A  (J. Banford)
355 Germantown Academy  (D. Wentz)
356 Upper Dublin  (L. Massey)
357 North Arlington Crew  (J. Antunes)
358 Bergen Catholic  (A. Nargizian)
359 Roman Catholic B  (C. Saunders)
360 Philadelphia City Rowing B  (D. Smith)
361 St. Joseph Prep  (C. Waite)
 Race 29a: Girls Ltwt 4+ Heat @ 11:36 AM
363 Absegami  (K. Bakley)
364 Vineland  (R. Fay)
365 Mount Saint Joseph  (E. DeGroat)
366 Agnes Irwin  (T. Siegal)
367 Ocean City HS  (D. Cates)
368 Harriton  (J. Glazer)
369 Merion Mercy  (D. Harvey)
370 Baldwin  (E. Grubman)
371 Egg Harbor  (K. Cummings)
372 Belleville  (K. Renta)
373 Montclair  (G. Aase-Remedios)
 Race 30a: Boys Ltwt 4+ Heat @ 11:44 AM
375 Father Judge  (P. Blumenstein)
376 Christian Brothers  (C. Mayro)
377 Mainland  (S. CARR)
378 Atlantic City  (J. Owen)
379 Episcopal PA  (C. Andrews)
380 The Haverford School  (C. Delaney)
381 St. Joseph Prep  (A. VIDAL)
382 Egg Harbor  (E. Battisti)
383 St. Peters Prep  (J. Ponterdolph)
384 Haddonfield Crew  (C. Fagan)
385 St. Augustine  (J. Snediker)
386 Upper Merion HS  (J. McNally)
387 Kearny  (Z. Myers)
388 Moorestown HS/Rowing  (W. Schwartz)
 Race 36a: Boys 2nd 8+ Heat @ 11:52 AM
390 Mainland  (D. Hall)
391 La Salle  (L. Kelley)
392 St. Augustine  (S. Champoux)
393 Holy Spirit  (T. Tran)
394 Archbishop Carroll  (Z. Ziernicki)
395 Fordham Prep  (A. Hollingsworth)
396 Ocean City HS  (M. Baldini)
 Race 37a: Girls Varsity 1x Heat @ 11:58 AM
398 Germantown Academy  (J. Zettlemoyer)
399 Rutherford  (G. Seehaus)
400 Sacred Heart Country Day  (C. Garvey)
401 Concord HS  (N. Teichman)
402 Cedar Creek High School  (J. Oudemans)
403 Holy Spirit  (S. Kelly)
404 Perk Valley  (I. Moser)
405 Bonner/Prendergast  (B. Rementer)
406 Friends Select  (S. Kozin)
 Race 38a: Boys Varsity 1x Heat @ 12:04 PM
408 Germantown Academy  (Z. Burkhart)
409 Shipley  (C. Taylor)
410 Germantown Friends  (A. Berghella)
411 Roman Catholic A  (B. Farrell)
412 Montclair  (A. Pollack)
413 Penn Charter  (E. Grugan)
414 Episcopal PA  (M. Hughes)
415 Unionville  (C. Wardius)
416 Conestoga  (T. Kao)
417 Don Bosco  (J. Mosca)
418 Roman Catholic B  (S. Devlin)
419 Strath Haven  (A. Lombard)
420 Bergen Catholic  (J. Moynihan)
421 Haddon Twp B  (T. Kao)
422 Haddonfield Crew  (A. Mandviwalla)
423 Upper Dublin  (B. Scherpbier)
424 St. Joseph Prep  (T. Carter)
425 Malvern Preparatory School  (C. Bunn)
426 Haddon Twp A  (J. Weber)
427 Ridgewood Crew  (W. Prettyman)
 Race 39a: Girls Varsity 2x Heat @ 12:14 PM
429 Ridgewood Crew  (B. Callaghan)
430 Conestoga  (C. Robins)
431 Hatboro Horsham High School  (J. Yorko)
432 Baldwin  (S. Douglas)
433 Strath Haven  (K. Ferrie)
434 Penn Charter B  (R. Gordon)
435 Penn Charter A  (M. Whitehead)
436 Egg Harbor  (E. Griffith)
437 Teaneck HS  (S. Gutierrez)
438 Leonia Crew  (F. Liu)
439 Vineland  (I. Mayen)
440 Academy of Notre Dame A  (G. Agnes)
441 Lower Merion  (M. Garber)
442 Germantown Friends  (A. McKenzie)
443 Academy of Notre Dame B  (M. McDonald)
444 Springside Chestnut Hill  (H. Hambrose)
445 Agnes Irwin  (A. Parker)
 Race 40a: Boys Varsity 2x Heat @ 12:24 PM
447 Montclair  (J. Pew)
448 Roman Catholic A  (T. Kutchner)
449 Ridgewood Crew  (Z. Gluckow)
450 Conestoga  (M. Malarkey)
451 Friends Select  (E. Orts)
452 Penn Charter  (J. McDavid)
453 The Haverford School  (C. Johnson-Burrus)
454 Springside Chestnut Hill  (M. Miller)
455 Don Bosco  (T. Dwyer)
456 Haddon Twp  (J. Egbert)
457 Germantown Academy  (N. Moeller)
458 North Arlington Crew  (V. Ribeiro)
459 Shipley  (Z. Brida)
460 Bonner/Prendergast  (c. smith)
461 Doane Academy  (C. Newman)
462 St. Joseph Prep  (a. kuzy)
463 Eustace  (A. marchionne)
464 Roman Catholic B  (L. O'Connell)
465 Haddonfield Crew  (P. Hurd)
 Race 43a: Girls Varsity 4+ Heat @ 12:34 PM
467 Episcopal PA  (H. potter)
468 Egg Harbor  (R. Suthard)
469 Mainland  (K. Mullin)
470 Absegami  (C. West)
471 Radnor A  (C. Ressler)
472 Philadelphia City Rowing A  (H. Sdao)
473 Eustace  (D. Eliason)
474 Merion Mercy  (K. Maurer)
475 Ocean City HS  (G. Witasick)
476 Moorestown HS/Rowing  (R. Lucas)
477 Owen J Roberts  (S. Aguirre)
478 Unionville  (C. Savant)
479 Agnes Irwin  (J. Minker)
480 Lower Merion  (E. Steinman)
481 Philadelphia City Rowing B  (K. Romano)
482 Cedar Creek High School  (N. Martin)
483 Belleville  (V. Felipe)
484 Harriton  (R. Meyers)
485 North Arlington Crew  (B. Carlo)
486 OLMA Crew  (F. Campo)
487 Radnor B  (S. Talucci)
488 Mount Saint Joseph  (M. Mulligan)
489 Shipley  (E. Scornavacchi)
490 Bonner/Prendergast  (V. Brooks)
 Race 44a: Boys Varsity 4+ Heat @ 12:48 PM
492 Episcopal PA  (W. Purtill)
493 Christian Brothers  (D. Adams)
494 St. Joseph Prep  (b. Carney)
495 Radnor  (J. Bragdon)
496 Eustace  (A. Zimmermann)
497 Father Judge  (A. Coelho)
498 The Haverford School  (L. Green)
499 La Salle  (A. Barnish)
500 Absegami  (J. Wagner)
501 Don Bosco  (M. Begonja)
502 Collingswood  (C. Kaiser)
503 Vineland  (K. Leimeister)
504 Unionville  (T. Thorley)
505 Belleville  (J. Russo)
506 Springside Chestnut Hill  (R. Bakes)
507 Haddonfield Crew  (A. Graves)
508 Egg Harbor  (G. Diggins)
509 Moorestown HS/Rowing  (A. Gilson)
510 Upper Merion HS  (D. Jacobs)
 Race 46a: Boys Varsity 4x Heat @ 12:58 PM
511 Roman Catholic  (W. Schmidt)
512 Conestoga  (N. Carlson)
513 Haddon Twp  (E. tingley)
514 Bergen Catholic  (M. Weisbecker)
515 Teaneck HS  (Z. Mead)
516 Owen J Roberts  (C. Kovach)
517 Absegami  (T. Butts)
518 Malvern Preparatory School  (B. Allan)
 Race 47a: Girls Varsity 8+ Heat @ 01:04 PM
520 Mount Saint Joseph  (S. Eble)
521 Merion Mercy  (s. horn)
522 Holy Spirit  (A. Reale)
523 Montclair  (D. Van Winden)
524 Atlantic City  (J. Walters)
525 Archbishop Carroll  (C. O'Sullivan)
526 Oakcrest  (M. Ross)
527 Charter School of Wilmington A  (E. Schulze)
528 Charter School of Wilmington B  (E. Sweeney)
 Race 48a: Boys Varsity 8+ Heat @ 01:10 PM
530 St. Joseph Prep  (S. Gennaro)
531 St. Augustine  (M. Oakley)
532 Holy Spirit  (B. Hanson)
533 Fordham Prep  (M. Ptucha)
534 Ocean City HS  (N. DiMarco)
535 Moorestown HS/Rowing  (D. O'Sullivan)
536 La Salle  (V. Armetta)
537 Mainland  (S. Bacharach)
538 Archbishop Carroll  (S. Arechabala)
539 Charter School of Wilmington  (B. Leifheit)
540 Atlantic City  (F. Purnell)
541 St. Peters Prep  (M. Chester)
There are 494 crews scheduled to race.
Page 1 of  1 Printed: 2015-May-02 05:31 AM