2015 4th Manny Flick / Horvat Series
Heat Sheet for Sunday, Apr 12
# Race Race Name Lane 1 Lane 2 Lane 3 Lane 4 Lane 5 Lane 6
1a 09:00 AM Girls Gig/Novice 1x
Flight
Springside Chestnut Hill
(H. Lee)
Lampeter-Strasburg
(A. Baughman)
Upper Dublin
(J. Pittakas)
Penn Charter
(M. Davis)
Strath Haven
(L. Graham)
2a 09:05 AM Girls Freshman/Novice 2x
Flight
Springside Chestnut Hill
(B. Hennessy)
Collingswood
(M. POPE)
Conestoga B
(R. Cook)
Conestoga A
(E. Wilton)
3a 09:10 AM Girls Novice 4+
Flight
Belleville
(S. Navarrete)
Owen J Roberts
(A. Eaches)
Ocean City HS
(E. Culmone)
Oakcrest
(D. Hood)
Egg Harbor
(B. Ferra)
4a 09:15 AM Girls Freshman 4+
Flight 1
Doane Academy
(C. Cocelli)
Upper Merion HS
(A. Hain)
Harriton
(C. Norris)
4b 09:20 AM Girls Freshman 4+
Flight 2
North Arlington Crew
(N. Santos)
Mount Saint Joseph
(A. Mansfield)
Haddonfield Crew
(X. Shi)
Radnor
(C. Mulder)
5a 09:25 AM Girls Novice 8+
Flight 1
Absegami
(S. Sandoval)
Concord HS
(K. McRae)
Merion Mercy
(M. Sherman)
Mount Saint Joseph
(M. DiGregorio)
Philadelphia City Rowing A
(E. Hudson)
5b 09:30 AM Girls Novice 8+
Flight 2
Radnor
(E. Ching)
Charter School of Wilmington
(M. Oberschmidt)
Philadelphia City Rowing B
(A. Andrews)
Archbishop Carroll
(M. Dougherty)
Episcopal PA
(J. Konopka)
5c 09:35 AM Girls Novice 8+
Flight 3
Robinson HS B
(C. Jones)
Harriton
(O. Gregonis)
Atlantic City
(N. Ott)
Blair
(A. Bazsa)
Germantown Academy
(E. Wescott)
5d 09:40 AM Girls Novice 8+
Flight 4
Mainland
(A. Dearborn)
Philadelphia City Rowing C
(S. Outlaw)
Shipley
(K. Beachell)
Egg Harbor
(I. Salerno)
Holy Spirit
(G. Ferrara)
Robinson HS A
(M. Tirado)
6a 09:45 AM Girls Novice 4x
Flight
Academy of Notre Dame
(B. Chandler)
Westfield
(Z. Hays)
Conestoga
(M. Smith)
Agnes Irwin
(S. Nicolson)
Sacred Heart Country Day
(A. Carroll)
7a 09:50 AM Girls Freshman 4x
Flight 1
Springside Chestnut Hill
(E. Biscardi)
Baldwin
(H. Barnett)
Conestoga
(N. Holt)
7b 09:55 AM Girls Freshman 4x
Flight 2
Germantown Friends
(A. marshall)
Strath Haven
(M. Francis)
Agnes Irwin
(A. Short)
Ridgewood Crew
(I. Wellinghorst)
8a 10:00 AM Girls Freshman 8+
Flight 1
Montclair B
(K. Adleman)
Montclair A
(W. McClenahan)
Merion Mercy
(C. Hecht)
Holy Spirit
(R. Lamcken)
Mount Saint Joseph
(M. Curran)
Haddonfield Crew
(A. Rowling)
8b 10:05 AM Girls Freshman 8+
Flight 2
Lower Merion
(M. Simpson)
Ridgewood Crew
(M. Mayfield)
Eustace
(M. Stella2)
Ocean City HS
(A. Sannino)
Bonner/Prendergast
(S. McKenna)
Mainland
(S. Helduser)
9a 10:10 AM Girls JV 1x
Flight
Springside Chestnut Hill A
(A. Schwartz)
Penn Charter
(J. Gleason)
Springside Chestnut Hill B
(E. Brody)
10a 10:15 AM Girls JV 2x
Flight 1
Friends Select
(H. Cramer)
Agnes Irwin
(G. Diebold)
Ridgewood Crew
(S. Bicks)
Springside Chestnut Hill
(J. Silverman)
Strath Haven B
(A. Townend)
Upper Dublin
(S. Wolff)
10b 10:20 AM Girls JV 2x
Flight 2
Penn Charter
(K. White)
Episcopal PA
(A. Lee)
Strath Haven A
(D. Mervine)
Germantown Academy
(L. Naber)
OLMA Crew
(C. Porcaro)
Germantown Friends
(L. Okeson)
11a 10:25 AM Girls JV 4+
Flight 1
Episcopal PA
(E. King)
North Arlington Crew
(B. Wilson)
Mount Saint Joseph
(M. Mulligan)
Harriton
(A. Daley-Gibson)
Hun School A
(J. Szucs)
Upper Merion HS A
(E. Wright)
11b 10:30 AM Girls JV 4+
Flight 2
Haddonfield Crew
(S. Caruso)
Eustace
(M. Crisci)
Doane Academy
(G. Gorman)
Holy Spirit
(C. Mensah)
Hun School B
(I. Poznanski)
Robinson HS B
(M. Gulding)
11c 10:35 AM Girls JV 4+
Flight 3
Baldwin
(S. Dixit)
Ridgewood Crew
(K. Porterfield)
Ocean City HS
(A. Myers)
OLMA Crew
(M. Keidat)
Blair
(D. Albanese)
Egg Harbor
(H. McGovern)
11d 10:40 AM Girls JV 4+
Flight 4
Atlantic City
(E. Rubino)
Lower Merion
(M. Ribeiro-Vecino)
Robinson HS A
(K. Martin)
Bonner/Prendergast
(C. Stiteler)
Upper Merion HS B
(S. Vo)
12a 10:45 AM Girls JV 4x
Flight 1
Haddon Twp
(S. Filosa)
Ridgewood Crew
(C. Callaghan)
Baldwin
(Z. Wenzinger)
Penn Charter
(E. Grugan)
Germantown Academy
(E. Rapp)
12b 10:50 AM Girls JV 4x
Flight 2
Academy of Notre Dame B
(E. Evans)
Agnes Irwin
(A. Peters)
Academy of Notre Dame A
(C. Burke)
Westfield
(M. Manville)
Springside Chestnut Hill
(J. Penn)
Leonia Crew
(C. Diaz)
13a 10:55 AM Girls JV 8+
Flight 1
Absegami
(N. Gruber)
Ridgewood Crew
(E. Dwyer)
Montclair
(G. Aase-Remedios)
Mount Saint Joseph
(B. McMahon)
Haddonfield Crew
(E. Kommedal)
13b 11:00 AM Girls JV 8+
Flight 2
Blair
(E. Ryan)
Oakcrest
(S. Russell)
Philadelphia City Rowing
(H. Boroff)
Lower Merion
(E. Murphy)
Radnor
(S. Talucci)
13c 11:05 AM Girls JV 8+
Flight 3
Archbishop Carroll
(Z. Minasian)
Mainland A
(J. Barnett)
Ocean City HS
(T. Hazlett)
Merion Mercy
(C. Perlick)
Robinson HS
(Y. Nadeem)
13d 11:10 AM Girls JV 8+
Flight 4
Atlantic City
(V. Morris)
Egg Harbor
(K. Maffia)
Mainland B
(A. Beattie)
Owen J Roberts
(H. Tobinus)
14a 11:15 AM Girls Ltwt 2x
Flight
Teaneck HS
(A. Vidal)
Academy of Notre Dame B
(J. Zack)
Sacred Heart Country Day
(S. Mulgrew)
Strath Haven
(G. Alberts)
Academy of Notre Dame A
(E. Biancaniello)
15a 11:20 AM Girls Ltwt 4+
Flight 1
Hun School
(M. Clover)
Agnes Irwin
(T. Siegal)
Absegami
(K. Bakley)
Mount Saint Joseph
(B. Gimaro)
Merion Mercy
(E. Eddowes)
15b 11:25 AM Girls Ltwt 4+
Flight 2
Belleville
(K. Renta)
Baldwin
(R. Sutor)
Harriton
(J. Glazer)
Egg Harbor
(K. Cummings)
Ocean City HS
(D. Menchen)
16a 11:30 AM Girls Ltwt 4x
Flight
Springside Chestnut Hill B
(H. Hambrose)
Germantown Friends
(T. Curry)
Springside Chestnut Hill A
(M. Karoly)
Egg Harbor
(E. Autuore)
Sacred Heart Country Day
(L. Johnson)
Conestoga
(A. Connell)
17a 11:35 AM Girls Ltwt 8+
Flight
Haddonfield Crew
(S. Murphy)
Merion Mercy
(K. Barton)
Mount Saint Joseph
(E. McGreevey)
Holy Spirit
(M. Oleksiak)
Montclair
(E. Levendosky)
18a 11:40 AM Girls 2nd 8+
Flight
Ocean City HS
(L. Wan)
Robinson HS
(A. Verster)
Mount Saint Joseph
(S. ALTOMARE)
Holy Spirit
(T. Slattery)
Atlantic City
(H. Huff)
Oakcrest
(J. Quish)
19a 11:45 AM Girls Varsity 1x
Flight
Germantown Academy
(J. Zettlemoyer)
Sacred Heart Country Day
(C. Garvey)
Rutherford
(G. Seehaus)
Concord HS
(N. Teichman)
Perk Valley
(I. Moser)
20a 11:50 AM Girls Varsity 2x
Flight 1
Strath Haven
(K. Ferrie)
Germantown Friends
(A. McKenzie)
Hatboro Horsham High School
(J. Yorko)
Ridgewood Crew
(J. Hefferon)
Haddon Twp
(K. Shuttleworth)
20b 11:55 AM Girls Varsity 2x
Flight 2
Leonia Crew
(F. Liu)
Conestoga
(C. Robins)
Academy of Notre Dame
(G. Agnes)
Egg Harbor
(E. Griffith)
Friends Select
(M. zarate-ramirez)
20c 12:00 PM Girls Varsity 2x
Flight 3
Philadelphia City Rowing
(H. Sdao)
Penn Charter B
(M. Whitehead)
Westfield
(A. Koglin)
Teaneck HS
(S. Gutierrez)
Holy Spirit
(S. Kelly)
Penn Charter A
(R. Gordon)
21a 12:05 PM Girls Varsity 2-
Flight
Upper Merion HS B
(K. Yatsko)
Upper Merion HS A
(S. CASTANEDA)
22a 12:10 PM Girls Varsity 4+
Flight 1
Radnor
(J. Larkin)
Eustace
(D. Eliason)
Episcopal PA
(H. potter)
Absegami
(C. West)
Merion Mercy
(M. McDermott)
Germantown Academy
(K. Nunes)
22b 12:15 PM Girls Varsity 4+
Flight 2
Harriton
(R. Meyers)
North Arlington Crew
(B. Carlo)
Belleville
(V. Felipe)
Hun School
(S. Taylor)
Bonner/Prendergast
(D. Covert)
Blair B
(G. Chamberlin)
22c 12:20 PM Girls Varsity 4+
Flight 3
Bishop Ireton HS
(N. Chaney)
Blair A
(B. Sabin)
Mount Saint Joseph
(A. Dipietro)
Mainland
(K. Mullin)
Ocean City HS
(G. Witasick)
22d 12:25 PM Girls Varsity 4+
Flight 4
Agnes Irwin
(J. Minker)
Robinson HS
(E. Scott)
Egg Harbor
(R. Suthard)
OLMA Crew
(F. Campo)
Philadelphia City Rowing
(E. Graff)
Lower Merion
(E. Steinman)
23a 12:30 PM Girls Varsity 4x
Flight
Academy of Notre Dame
(K. Sarmiento)
Springside Chestnut Hill
(A. Miller)
Conestoga
(C. Gosnear)
Haddon Twp
(A. Sperlunto)
Ridgewood Crew
(B. Burke)
24a 12:35 PM Girls Varsity 8+
Flight 1
Robinson HS
(J. Groth)
Merion Mercy
(E. Schrieber)
Mount Saint Joseph
(S. Eble)
Holy Spirit
(A. Reale)
Montclair
(D. Van Winden)
24b 12:40 PM Girls Varsity 8+
Flight 2
Oakcrest
(M. Ross)
Archbishop Carroll
(C. O'Sullivan)
Radnor
(C. Ressler)
Owen J Roberts
(S. Aguirre)
24c 12:45 PM Girls Varsity 8+
Flight 3
Atlantic City
(J. Walters)
Charter School of Wilmington
(E. Schulze)
Shipley
(E. Scornavacchi)
Ocean City HS
(j. selgrande)
25a 01:20 PM Boys Gig/Novice 1x
Flight
Roman Catholic A
(L. Pryor)
Roman Catholic C
(L. Iacovelli)
Strath Haven
(E. Subers)
Roman Catholic B
(T. Goschinski)
Hatboro Horsham High School
(Y. Gilad)
26a 01:25 PM Boys Freshman/Novice 2x
Flight
Conestoga
(L. Bobber)
Roman Catholic B
(D. McCloskey)
Germantown Academy
(S. Trombetta)
Ridgewood Crew
(S. Daspin)
Germantown Friends
(G. Buyske-Friedberg)
Roman Catholic A
(L. Spicer)
27a 01:30 PM Boys Novice 4+
Flight 1
Blair
(L. Heino)
Belleville
(J. Arteaga)
Absegami
(A. Juarez)
Shipley
(K. mahtab)
27b 01:35 PM Boys Novice 4+
Flight 2
Harriton
(T. van Wijngaarden)
North Arlington Crew
(M. Szklarzewski)
Atlantic City
(D. Khan)
Mainland
(S. Tedeschi)
27c 01:40 PM Boys Novice 4+
Flight 3
Hun School
(C. taylor)
Oakcrest
(A. Groff)
Charter School of Wilmington
(J. Burcat)
Don Bosco
(M. Duffy)
Episcopal PA
(K. Hogan)
28a 01:45 PM Boys Freshman 4+
Flight
St. Peters Prep
(D. Dias)
Montclair
(M. Kaplan)
Bonner/Prendergast
(L. Salter)
29a 01:50 PM Boys Novice 8+
Flight 1
St. Peters Prep
(B. Kane)
Philadelphia City Rowing
(S. Scafidi)
Montclair
(D. Traore)
St. Joseph Prep A
(N. Giangiordano)
St. Augustine
(J. LaBarth)
Robinson HS A
(J. Spindell)
29b 01:55 PM Boys Novice 8+
Flight 2
Kearny
(M. Bedon)
La Salle A
(R. Feeney)
Concord HS
(W. Lawrence)
Blair
(M. Cavallaro)
Haddonfield Crew
(D. Popp)
St. Joseph Prep B
(J. Sylvester)
29c 02:00 PM Boys Novice 8+
Flight 3
Robinson HS B
(A. Claure)
La Salle B
(P. Caulfield)
Ocean City HS
(B. Mack)
Upper Merion HS
(A. Ewing)
Don Bosco
(J. Peticca)
Egg Harbor
(P. Gilbride)
30a 02:05 PM Boys Novice 4x
Flight 1
Boys' Latin of Philadelphia
(J. Williams)
Malvern Preparatory School B
(A. Quintiliani)
Malvern Preparatory School A
(B. Mankowski)
Westfield A
(C. Grom)
Conestoga
(W. Roth)
Don Bosco
(M. Mostafa)
30b 02:10 PM Boys Novice 4x
Flight 2
Westfield C
(H. Barnes)
Germantown Friends
(G. Arms)
The Haverford School A
(R. Soslow)
Westfield B
(V. Shah)
Penn Charter
(G. Robertson)
The Haverford School B
(E. Hasan)
31a 02:15 PM Boys Freshman 4x
Flight 1
Roman Catholic
(N. Mai)
The Haverford School
(W. Rhodes)
Conestoga
(Z. Simpson)
Montclair
(G. Finnell)
31b 02:20 PM Boys Freshman 4x
Flight 2
Malvern Preparatory School
(D. Brady)
Don Bosco
(J. Bucher)
Ridgewood Crew
(E. Hida)
32a 02:25 PM Boys Freshman 8+
Flight 1
St. Augustine
(C. Browne)
St. Joseph Prep
(M. West)
Christian Brothers A
(P. Hegel)
Radnor
(C. Atillasoy)
32b 02:30 PM Boys Freshman 8+
Flight 2
Atlantic City
(Y. Parekh)
Lower Merion
(E. Goldstein)
Christian Brothers B
(J. Butterfield)
La Salle
(A. Rosato)
Mainland
(E. Engle)
33a 02:35 PM Boys JV 1x
Flight
Germantown Friends
(A. Berghella)
Haddon Twp
(M. Kressel)
Bergen Tech
(T. Ranjan)
Friends Select
(H. Horst-Martz)
Upper Dublin
(J. Fernsler)
Roman Catholic
(d. knorr)
34a 02:40 PM Boys JV 2x
Flight 1
Springside Chestnut Hill
(H. Smith)
Malvern Preparatory School
(R. Phelan)
Roman Catholic A
(J. Meehan)
The Haverford School
(D. Heffernan)
Boys' Latin of Philadelphia
(M. Dogan)
34b 02:45 PM Boys JV 2x
Flight 2
Shipley
(D. Ramsey)
Bergen Catholic
(E. Pfleging-Howes)
Don Bosco
(T. Kisala)
Roman Catholic B
(J. Fiorilli)
Teaneck HS
(W. Giel)
Bonner/Prendergast
(C. Garvey)
35a 02:50 PM Boys JV 4+
Flight 1
Don Bosco A
(L. Martin)
The Haverford School B
(S. Dennis)
St. Joseph Prep A
(c. moran)
Concord HS
(A. Augustine)
Montclair
(C. Kaloudis)
St. Peters Prep A
(A. Maxwell)
35b 02:55 PM Boys JV 4+
Flight 2
Kearny A
(D. Franco)
Blair A
(E. Markus)
Radnor
(M. Palmer)
St. Joseph Prep B
(P. McKernan)
Doane Academy A
(C. Hall)
Ocean City HS A
(l. cook)
35c 03:00 PM Boys JV 4+
Flight 3
Blair B
(C. Berry-Toon)
Robinson HS B
(Q. Veach)
Doane Academy B
(B. Stiles)
Don Bosco B
(M. Purritano)
Christian Brothers B
(R. Stefanik)
35d 03:05 PM Boys JV 4+
Flight 4
Hun School
(S. Bristol)
Bergen Catholic
(K. Garino)
Philadelphia City Rowing
(D. Ludwig)
Kearny B
(A. Torres)
Robinson HS A
(N. Coad)
35e 03:10 PM Boys JV 4+
Flight 5
Christian Brothers A
(D. Vassallo)
St. Peters Prep B
(J. McGuire)
The Haverford School A
(C. Delaney)
Lower Merion
(W. Stickney)
36a 03:15 PM Boys JV 4x
Flight 1
Haddon Twp
(P. Duffy)
Roman Catholic
(A. Harville)
Conestoga
(R. Hollinger)
Boys' Latin of Philadelphia
(D. Hill)
36b 03:20 PM Boys JV 4x
Flight 2
Bergen Catholic
(J. Delara)
Westfield
(B. Fallon)
Montclair
(J. MacCallum)
Penn Charter
(S. Flemming)
Ridgewood Crew
(C. Koontz)
36c 03:25 PM Boys JV 4x
Flight 3
Mainland
(J. Babb)
Germantown Academy
(C. Seggev)
Shipley
(V. Salamon)
Leonia Crew
(M. Kennelly)
37a 03:30 PM Boys JV 8+
Flight 1
St. Joseph Prep A
(D. Mirabella)
Don Bosco
(J. Giordano)
Montclair
(H. Pew)
St. Augustine
(C. Spiers)
Haddonfield Crew
(B. Giangiulio)
37b 03:35 PM Boys JV 8+
Flight 2
La Salle A
(D. Tento)
Robinson HS
(m. albertson)
Lower Merion
(Q. Cachon)
St. Joseph Prep B
(D. Molz)
Oakcrest A
(Z. Barnes)
Concord HS
(J. Pfander)
37c 03:40 PM Boys JV 8+
Flight 3
Harriton
(C. Hoehn)
Radnor
(W. McGee)
Absegami
(B. Chorpenning)
St. Peters Prep
(W. Curtis)
Father Judge
(J. Cummings)
Egg Harbor
(K. Tran)
37d 03:45 PM Boys JV 8+
Flight 4
Episcopal PA
(M. Melnik)
Oakcrest B
(A. Groff)
Archbishop Carroll
(J. Conners)
Mainland
(R. Bongiovanni)
WJ Crew
(B. Koenig)
Owen J Roberts
(C. Hansen)
37e 03:50 PM Boys JV 8+
Flight 5
Ocean City HS
(T. Henry)
La Salle B
(C. Tomlinson)
Atlantic City
(E. Polanco)
Ridgewood Crew
(J. Dauber)
Christian Brothers
(j. wilt)
38a 03:55 PM Boys Ltwt 2x
Flight 1
Bergen Catholic
(A. Nargizian)
Roman Catholic A
(C. Saunders)
North Arlington Crew
(J. Antunes)
Malvern Preparatory School A
(S. Ward)
38b 04:00 PM Boys Ltwt 2x
Flight 2
Philadelphia City Rowing
(A. Smith)
Montclair
(K. Jensen)
Malvern Preparatory School B
(m. chakejian)
St. Peters Prep
(A. Applegarth)
Roman Catholic B
(J. Junod)
39a 04:05 PM Boys Ltwt 4+
Flight 1
St. Joseph Prep
(A. Burke)
The Haverford School
(C. Callegari)
Owen J Roberts
(C. Kovach)
Episcopal PA
(G. Kearney)
39b 04:10 PM Boys Ltwt 4+
Flight 2
Roman Catholic
(J. Banford)
Christian Brothers
(C. Mayro)
St. Peters Prep
(J. Niland)
Atlantic City
(J. Owen)
39c 04:15 PM Boys Ltwt 4+
Flight 3
Haddonfield Crew
(C. Fagan)
Upper Merion HS
(J. McNally)
Kearny
(Z. Myers)
Father Judge
(P. Blumenstein)
Mainland
(S. CARR)
40a 04:20 PM Boys Ltwt 4x
Flight
Roman Catholic
(T. Judge)
Conestoga
(M. Kling)
41a 04:25 PM Boys Ltwt 8+
Flight
St. Augustine
(B. Hughes)
Don Bosco
(C. Mudrick)
La Salle
(B. Foley)
St. Joseph Prep
(M. Ix)
Radnor
(O. Glassman)
42a 04:30 PM Boys 2nd 8+
Flight
Robinson HS
(M. Schleifer)
Archbishop Carroll
(Z. Ziernicki)
La Salle
(L. Kelley)
St. Augustine
(S. Champoux)
Mainland
(D. Hall)
Ocean City HS
(M. Baldini)
43a 04:35 PM Boys Varsity 1x
Flight 1
Upper Dublin
(B. Scherpbier)
Roman Catholic
(B. Farrell)
Germantown Academy
(Z. Burkhart)
Friends Select
(A. Williams)
Penn Charter
(E. Ashley)
43b 04:40 PM Boys Varsity 1x
Flight 2
Episcopal PA
(M. Hughes)
Montclair
(A. Pollack)
Conestoga
(T. Kao)
Shipley
(C. Taylor)
43c 04:45 PM Boys Varsity 1x
Flight 3
Haddonfield Crew
(A. Mandviwalla)
Bergen Catholic
(J. Moynihan)
Strath Haven
(A. Lombard)
Don Bosco
(J. Mosca)
44a 04:50 PM Boys Varsity 2x
Flight 1
Bonner/Prendergast
(P. Martin)
Conestoga
(M. Amsterdam)
Montclair
(J. Pew)
Roman Catholic A
(T. Kutchner)
Penn Charter
(J. McDavid)
44b 04:55 PM Boys Varsity 2x
Flight 2
The Haverford School
(W. Pechet)
Ridgewood Crew
(B. Caltavuturo)
Haddon Twp A
(J. Weber)
Springside Chestnut Hill
(M. Miller)
Roman Catholic B
(W. Robb)
44c 05:00 PM Boys Varsity 2x
Flight 3
Harriton
(C. Akerblom)
Westfield
(B. Howell)
Haddon Twp B
(J. Egbert)
Germantown Academy
(N. Moeller)
44d 05:05 PM Boys Varsity 2x
Flight 4
Haddonfield Crew
(P. Hurd)
North Arlington Crew
(V. Ribeiro)
Christian Brothers
(D. Guilfoyle)
Friends Select
(E. Orts)
45a 05:10 PM Boys Varsity 2-
Flight
Radnor
(J. Breen)
46a 05:15 PM Boys Varsity 4+
Flight 1
St. Peters Prep
(C. Kuczynski)
St. Joseph Prep B
(A. SMOLIJ)
St. Joseph Prep A
(P. Johnson)
Christian Brothers
(D. Adams)
Don Bosco
(M. Begonja)
46b 05:20 PM Boys Varsity 4+
Flight 2
Hun School B
(A. Bailey)
Belleville A
(E. Greco)
La Salle
(A. Barnish)
Springside Chestnut Hill
(R. Bakes)
Blair
(A. Wu)
Haddonfield Crew
(A. DeLuca)
46c 05:25 PM Boys Varsity 4+
Flight 3
WJ Crew
(Z. Hicks)
Belleville B
(J. Victorio)
Upper Merion HS
(A. Chui)
Eustace
(A. Zimmermann)
Bishop Ireton HS
(E. Ferree)
Bonner/Prendergast
(C. Lichterman)
46d 05:30 PM Boys Varsity 4+
Flight 4
Radnor
(J. Bragdon)
Collingswood
(C. Kaiser)
Absegami
(J. Wagner)
Atlantic City
(H. Pizagno)
Father Judge
(A. Coelho)
Episcopal PA
(W. Purtill)
47a 05:35 PM Boys Varsity 4x
Flight 1
The Haverford School
(S. Zelov)
Malvern Preparatory School
(M. Adamcik)
Roman Catholic
(W. Schmidt)
Conestoga
(J. Novak)
Haddon Twp
(E. tingley)
Bergen Catholic
(M. Weisbecker)
47b 05:40 PM Boys Varsity 4x
Flight 2
Teaneck HS
(N. Waldman)
Ridgewood Crew
(D. Literati)
Atlantic City
(A. Dewair)
Absegami
(T. Butts)
Westfield
(A. Grom)
48a 05:45 PM Boys Varsity 8+
Flight 1
Eustace
(C. Bechtel)
St. Augustine
(M. Oakley)
St. Joseph Prep
(S. Gennaro)
The Haverford School
(L. Green)
Robinson HS
(C. Berigan)
48b 05:50 PM Boys Varsity 8+
Flight 2
Charter School of Wilmington
(B. Leifheit)
Ocean City HS
(N. DiMarco)
La Salle
(V. Armetta)
Archbishop Carroll
(P. McGinnis)
Mainland
(D. Davis)
Page 1 of   1 Printed: 2015-Apr-10 07:17 PM
Created using Regatta Workbench